Parcela st. 201/15 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 201/15 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan obec Nýřany o výměře 215m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Nýřany
Kamenný Újezd u Nýřan

Parcela st. 201/15 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 201/15
Výměra parcely 215m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 29.05.2012
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.23095192010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1070342.49 Y:-836540.24
GPS pozice49.72251496852044,13.18503767883302
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 201/15 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 201 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 201 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Nýřany, Kamenný Újezd 201 167   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/1 194   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/10 103   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/11 44   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/12 5505   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/13 3610   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/14 1176   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/15 215   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/16 64   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/17 293   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/18 232   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/19 176   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/5 86   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/8 83   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 201/9 61   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela st.201/2 21   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela st.201/3 21   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela st.423/201 20   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany

Parcela st. 201/15 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kamenný Újezd č.p.23, Nýřany st.132, Kamenný Újezd u Nýřan 32.41 14.10.2019
Kamenný Újezd č.p.81, Nýřany st.14, Kamenný Újezd u Nýřan 33.70 27.12.2023
Objekt 47915242 st.201/2, Kamenný Újezd u Nýřan 37.90 26.10.2022
Objekt 147564042 st.201/3, Kamenný Újezd u Nýřan 36.51 12.04.2024
Kamenný Újezd č.p.28, Nýřany st.121, Kamenný Újezd u Nýřan 28.35 27.12.2023
Kamenný Újezd č.p.50, Nýřany st.123, Kamenný Újezd u Nýřan 33.95 27.12.2023
Kamenný Újezd č.p.24, Nýřany st.134, Kamenný Újezd u Nýřan 32.16 27.12.2023
Kamenný Újezd č.p.32, Nýřany st.120, Kamenný Újezd u Nýřan 46.51 27.12.2023
Kamenný Újezd č.p.26, Nýřany st.124, Kamenný Újezd u Nýřan 41.38 27.12.2023
Kamenný Újezd č.p.47, Nýřany st.133, Kamenný Újezd u Nýřan 55.74 27.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.