Parcela st. 346/6 v KÚ Hůrky u Rokycan - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 346/6 v KÚ Hůrky u Rokycan obec Hůrky o výměře 195m², trvalý travní porost.
Katastrální území
Obec Hůrky
KÚ Hůrky u Rokycan

Parcela st. 346/6 v KÚ Hůrky u Rokycan
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 346/6
Výměra parcely 195m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku trvalý travní porost
Způsob využití
Platí od 20.07.2021
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
74602 195
ID parcelyPA.23279818010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1073478.09 Y:-800926.57
GPS pozice49.74248165000315,13.680021844186818
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 346/6 v KÚ Hůrky u Rokycan, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 346 v KÚ Hůrky u Rokycan

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 346 v KÚ Hůrky u Rokycan jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 346/1 942   Hůrky u Rokycan Hůrky
Parcela 346/10 987   Hůrky u Rokycan Hůrky
Parcela 346/11 660   Hůrky u Rokycan Hůrky
Parcela 346/12 766   Hůrky u Rokycan Hůrky
Parcela 346/2 3395   Hůrky u Rokycan Hůrky
Parcela 346/3 1150   Hůrky u Rokycan Hůrky
Parcela 346/4 1113   Hůrky u Rokycan Hůrky
Parcela 346/5 785   Hůrky u Rokycan Hůrky
Parcela 346/6 195   Hůrky u Rokycan Hůrky
Parcela 346/7 1011   Hůrky u Rokycan Hůrky
Parcela 346/8 818   Hůrky u Rokycan Hůrky
Parcela 346/9 1194   Hůrky u Rokycan Hůrky

Parcela st. 346/6 v KÚ Hůrky u Rokycan, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 41571711 st.295/1, Hůrky u Rokycan 18.04 09.09.2021
Objekt 108079899 st.320, Hůrky u Rokycan 25.14 16.06.2022
Hůrky č.p.65 st.75, Hůrky u Rokycan 26.11 27.12.2023
Objekt 50499327 st.193, Hůrky u Rokycan 31.97 26.10.2022
Objekt 47265523 st.194, Hůrky u Rokycan 35.63 26.10.2022
Hůrky č.p.64 st.74, Hůrky u Rokycan 46.89 27.12.2023
Hůrky č.p.60 st.76, Hůrky u Rokycan 50.24 27.12.2023
Hůrky č.p.66 st.88/1, Hůrky u Rokycan 55.32 27.12.2023
Hůrky č.p.61 st.77, Hůrky u Rokycan 74.75 27.12.2023
Hůrky č.p.55 st.67, Hůrky u Rokycan 99.23 27.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.