Parcela st. 713/5 v KÚ Zruč - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 713/5 v KÚ Zruč obec Zruč-Senec o výměře 2165m², orná půda.
Katastrální území
Obec Zruč-Senec
KÚ Zruč

Parcela st. 713/5 v KÚ Zruč
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 713/5
Výměra parcely 2165m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 05.01.2024
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
43304 2165
ID parcelyPA.2406415407
Umístění parcely
Definiční bodX:-1063572.37 Y:-818436.16
GPS pozice49.80729101305139,13.41925259800907
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 713/5 v KÚ Zruč, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 713 v KÚ Zruč

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 713 v KÚ Zruč jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 713/1 315   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/10 500   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/11 121   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/13 44   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/14 1   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/15 629   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/16 525   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/17 195   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/18 1519   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/19 127   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/2 13997   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/20 238   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/3 2161   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/4 53   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/5 2165   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/6 139   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/7 168   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/8 3   Zruč Zruč-Senec
Parcela 713/9 347   Zruč Zruč-Senec
Parcela st.713/12 14   Zruč Zruč-Senec

Parcela st. 713/5 v KÚ Zruč, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Zruč č.p.616, Zruč-Senec st.713/36, Zruč 38.56 25.07.2022
Zruč č.p.617, Zruč-Senec st.328/2, Zruč 64.11 07.12.2015
Zruč č.p.621, Zruč-Senec st.713/31, Zruč 77.75 13.04.2016
Zruč č.p.558, Zruč-Senec st.713/35, Zruč 67.09 16.12.2020
Zruč č.p.622, Zruč-Senec st.713/30, Zruč 75.37 28.12.2015
Zruč č.p.242, Zruč-Senec st.330, Zruč 89.69 27.12.2023
Objekt 95588795 st.713/34, Zruč 97.59 06.11.2018
Zruč č.p.462, Zruč-Senec st.715/14, Zruč 94.46 27.12.2023
Zruč č.p.554, Zruč-Senec st.713/23, Zruč 79.02 27.12.2023
Zruč č.p.474, Zruč-Senec st.715/16, Zruč 96.00 27.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.