Parcela st. 47/5 v KÚ Lukavice na Moravě - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 47/5 v KÚ Lukavice na Moravě obec Lukavice o výměře 166m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Lukavice
Lukavice na Moravě

Parcela st. 47/5 v KÚ Lukavice na Moravě
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 47/5
Výměra parcely 166m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Lukavice 41227280
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 13.08.2008
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2454856809
Umístění parcely
Definiční bodX:-1093617.21 Y:-568247.2
GPS pozice49.82378820350628,16.921050160041194
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 47/5 v KÚ Lukavice na Moravě, Katastrální mapa
Lukavice 41227280 na parcele st. 47/5 v KÚ Lukavice na Moravě
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 47/5
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy471793809
Platí od 13.04.2017
KódSO.41227280
Definiční bodX:-1093614.72 Y:-568246.89
Umístění objektu
Definiční bodX:-1093614.72 Y:-568246.89
GPS pozice49.823810759565276,16.921050868623713
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Lukavice 41227280 na parcele st. 47/5 v KÚ Lukavice na Moravě, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 47 v KÚ Lukavice na Moravě

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 47 v KÚ Lukavice na Moravě jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Lukavice 47 264   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela 300/47 21   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela 47/1 369   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela 47/2 172   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela 47/3 680   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela 47/4 171   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela 526/47 277   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela 942/47 909   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela st.47/1 496   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela st.47/2 126   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela st.47/3 196   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela st.47/4 439   Lukavice na Moravě Lukavice
Parcela st.47/5 166   Lukavice na Moravě Lukavice

Parcela st. 47/5 v KÚ Lukavice na Moravě, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 41227280 st.47/5, Lukavice na Moravě 2.51 13.04.2017
Lukavice č.p.14 st.47/2, Lukavice na Moravě 14.94 23.12.2023
Objekt 47935910 st.47/4, Lukavice na Moravě 19.95 04.02.2018
Objekt 41227271 st.47/3, Lukavice na Moravě 23.39 13.04.2017
Lukavice č.p.29 st.47/1, Lukavice na Moravě 25.45 23.12.2023
Lukavice č.p.28 st.48, Lukavice na Moravě 30.65 23.12.2023
Lukavice č.p.30 st.46, Lukavice na Moravě 45.90 23.12.2023
Objekt 92483356 st.266, Lukavice na Moravě 41.26 11.01.2018
Lukavice č.p.27 st.49/2, Lukavice na Moravě 43.25 23.12.2023
Objekt 92483402 st.267, Lukavice na Moravě 44.32 11.01.2018

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.