Parcela st. 77 v KÚ Kuní - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 77 v KÚ Kuní obec Petrovice o výměře 4173m², trvalý travní porost.
Katastrální území
Obec Petrovice
KÚ Kuní

Parcela st. 77 v KÚ Kuní
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 77
Výměra parcely 4173m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku trvalý travní porost
Způsob využití
Platí od 28.08.2012
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
52651 4173
ID parcelyPA.25332806010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1099137.44 Y:-757914.09
GPS pozice49.56897153979091,14.320157749862886
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 77 v KÚ Kuní, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 77 v KÚ Kuní

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 77 v KÚ Kuní jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 77 4173   Kuní Petrovice
Parcela st.77 9   Kuní Petrovice

Parcela st. 77 v KÚ Kuní, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kuní č.p.8, Petrovice st.56, Kuní 82.95 24.12.2023
Kuní č.p.24, Petrovice st.13/1, Kuní 117.11 24.12.2023
Kuní č.p.23, Petrovice st.14, Kuní 122.58 24.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.