Parcela st. 5 v KÚ Prostřední Lipka - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 5 v KÚ Prostřední Lipka obec Králíky o výměře 170m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Králíky
Prostřední Lipka

Parcela st. 5 v KÚ Prostřední Lipka
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 5
Výměra parcely 170m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Prostřední Lipka 113, Králíky
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 18.04.2016
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2574480611
Umístění parcely
Definiční bodX:-1061356.28 Y:-575824.43
GPS pozice50.105144606199275,16.769098325492287
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 5 v KÚ Prostřední Lipka, Katastrální mapa
Prostřední Lipka 113, Králíky na parcele st. 5 v KÚ Prostřední Lipka
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní113
Na parcelest. 5
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Prostřední Lipka 113, Králíky
Zastavěná plocha138m2
Počet bytů1
ID Budovy417587611
Platí od 06.01.2024
KódSO.5581842
Definiční bodX:-1061354.55 Y:-575824.01
Umístění objektu
Definiční bodX:-1061354.55 Y:-575824.01
GPS pozice50.10516047050735,16.769101616530143
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Prostřední Lipka 113, Králíky na parcele st. 5 v KÚ Prostřední Lipka, Katastrální mapa

Parcela st. 5 v KÚ Prostřední Lipka, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Prostřední Lipka č.p.113, Králíky st.5, Prostřední Lipka 1.78 06.01.2024
Prostřední Lipka č.p.114, Králíky st.256, Prostřední Lipka 28.83 18.04.2016

Příbuzné stránky

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.