Parcela st. 2614/29 v KÚ Lyžbice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 2614/29 v KÚ Lyžbice obec Třinec o výměře 23m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Třinec
KÚ Lyžbice

Parcela st. 2614/29 v KÚ Lyžbice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 2614/29
Výměra parcely 23m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Třinec 48455296
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 08.07.2008
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2585049832
Umístění parcely
Definiční bodX:-1122052.04 Y:-444319.36
GPS pozice49.671574858449645,18.669637833935383
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 2614/29 v KÚ Lyžbice, Katastrální mapa
Třinec 48455296 na parcele st. 2614/29 v KÚ Lyžbice
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 2614/29
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy485131832
Platí od 01.07.2011
KódSO.48455296
Definiční bodX:-1122050.3 Y:-444319.49
Umístění objektu
Definiční bodX:-1122050.3 Y:-444319.49
GPS pozice49.67159035796761,18.669634100470493
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Třinec 48455296 na parcele st. 2614/29 v KÚ Lyžbice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 2614 v KÚ Lyžbice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 2614 v KÚ Lyžbice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 2614/1 56   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/10 20   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/11 20   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/12 21   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/13 20   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/14 20   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/15 20   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/16 20   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/17 20   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/18 21   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/19 20   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/2 23   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/20 20   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/3 38   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/4 23   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/5 23   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/6 23   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/7 21   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/8 21   Lyžbice Třinec
Parcela st.2614/9 20   Lyžbice Třinec

Parcela st. 2614/29 v KÚ Lyžbice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 48455296 st.2614/29, Lyžbice 1.74 01.07.2011
Objekt 41837592 st.2614/28, Lyžbice 6.04 01.07.2011
Objekt 50347888 st.2600/44, Lyžbice 8.60 01.07.2011
Objekt 48469688 st.2614/27, Lyžbice 9.66 01.07.2011
Objekt 40234495 st.2600/26, Lyžbice 8.42 01.07.2011
Objekt 46478078 st.2617/2, Lyžbice 10.10 01.07.2011
Objekt 41837584 st.2614/26, Lyžbice 13.37 01.07.2011
Objekt 46477721 st.2617/3, Lyžbice 12.99 01.07.2011
Staré Město č.p.1019, Třinec st.1231/9, Třinec 13.73 10.01.2024
Objekt 41836006 st.2617/1, Lyžbice 15.65 01.07.2011

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.