Parcela st. 43 v KÚ Sedlec u Vraclavi - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 43 v KÚ Sedlec u Vraclavi obec Vraclav o výměře 1252m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Vraclav
KÚ Sedlec u Vraclavi

Parcela st. 43 v KÚ Sedlec u Vraclavi
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 43
Výměra parcely 1252m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Sedlec 5, Vraclav
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 20.12.2010
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2596918611
Umístění parcely
Definiční bodX:-1073536.61 Y:-625824.65
GPS pozice49.9469441468263,16.094183780180984
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 43 v KÚ Sedlec u Vraclavi, Katastrální mapa
Sedlec 5, Vraclav na parcele st. 43 v KÚ Sedlec u Vraclavi
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní5
Na parcelest. 43
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Sedlec 5, Vraclav
Zastavěná plocha184m2
Počet podlaží1
ID Budovy420405611
Platí od 06.01.2024
KódSO.17953405
Definiční bodX:-1073533.63 Y:-625823.99
Umístění objektu
Definiční bodX:-1073533.63 Y:-625823.99
GPS pozice49.946971442681665,16.094188172788837
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Sedlec 5, Vraclav na parcele st. 43 v KÚ Sedlec u Vraclavi, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 43 v KÚ Sedlec u Vraclavi

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 43 v KÚ Sedlec u Vraclavi jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Vraclav, Sedlec 43 198   Sedlec u Vraclavi Vraclav
Parcela 43 1079   Sedlec u Vraclavi Vraclav
Parcela st.43 1252   Sedlec u Vraclavi Vraclav

Parcela st. 43 v KÚ Sedlec u Vraclavi, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Sedlec č.p.5, Vraclav st.43, Sedlec u Vraclavi 3.05 06.01.2024
Sedlec č.p.64, Vraclav st.45, Sedlec u Vraclavi 21.76 06.01.2024
Sedlec č.p.4, Vraclav st.42, Sedlec u Vraclavi 31.57 06.01.2024
Sedlec č.p.83, Vraclav st.155, Sedlec u Vraclavi 34.70 22.04.2022
Sedlec č.p.8, Vraclav st.79, Sedlec u Vraclavi 42.73 06.01.2024
Sedlec č.p.7, Vraclav st.80, Sedlec u Vraclavi 38.62 06.01.2024
Sedlec č.p.3, Vraclav st.41, Sedlec u Vraclavi 51.08 06.01.2024
Sedlec č.p.68, Vraclav st.46, Sedlec u Vraclavi 46.50 06.01.2024
Sedlec č.p.50, Vraclav st.32, Sedlec u Vraclavi 56.36 06.01.2024
Sedlec č.p.55, Vraclav st.33/1, Sedlec u Vraclavi 51.79 06.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.