Parcela st. 1702/3 v KÚ Zábřeh na Moravě - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1702/3 v KÚ Zábřeh na Moravě obec Zábřeh o výměře 317m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Zábřeh
Zábřeh na Moravě

Parcela st. 1702/3 v KÚ Zábřeh na Moravě
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1702/3
Výměra parcely 317m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Zábřeh 50412973
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 23.08.2011
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2625914809
Umístění parcely
Definiční bodX:-1087425.55 Y:-570768.91
GPS pozice49.87680804896995,16.877250829539065
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1702/3 v KÚ Zábřeh na Moravě, Katastrální mapa
Zábřeh 50412973 na parcele st. 1702/3 v KÚ Zábřeh na Moravě
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 1702/3
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy503586809
Platí od 01.07.2011
KódSO.50412973
Definiční bodX:-1087422.22 Y:-570768.65
Umístění objektu
Definiční bodX:-1087422.22 Y:-570768.65
GPS pozice49.87683806970999,16.877249612350482
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Zábřeh 50412973 na parcele st. 1702/3 v KÚ Zábřeh na Moravě, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1702 v KÚ Zábřeh na Moravě

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1702 v KÚ Zábřeh na Moravě jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Zábřeh 1702 99   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 1702/1 1459   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 1702/2 144   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 1702/8 312   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.1702/3 317   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.1702/4 64   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.1702/5 112   Zábřeh na Moravě Zábřeh

Parcela st. 1702/3 v KÚ Zábřeh na Moravě, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 50412973 st.1702/3, Zábřeh na Moravě 3.34 01.07.2011
Zábřeh č.p.881 st.1701/1, Zábřeh na Moravě 26.14 24.12.2023
Zábřeh č.p.2404 2535221809 35.12 19.08.2019
Zábřeh č.p.2354 st.1701/5, Zábřeh na Moravě 42.20 24.12.2023
Zábřeh č.p.877 st.1703/1, Zábřeh na Moravě 41.13 24.12.2023
Objekt 39058336 st.1702/4, Zábřeh na Moravě 69.52 01.07.2011
Zábřeh č.p.2257 st.1699/9, Zábřeh na Moravě 72.80 21.11.2013
Zábřeh č.p.891 st.1706, Zábřeh na Moravě 75.19 24.12.2023
Objekt 44979258 st.1699/3, Zábřeh na Moravě 71.63 01.07.2011
Objekt 39040879 st.1699/10, Zábřeh na Moravě 83.54 01.07.2011
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.