Parcela st. 150/3 v KÚ Ostrov u Veliše - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 150/3 v KÚ Ostrov u Veliše obec Ostrov o výměře 163m², zahrada.
Katastrální území
Obec Ostrov
KÚ Ostrov u Veliše

Parcela st. 150/3 v KÚ Ostrov u Veliše
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 150/3
Výměra parcely 163m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 09.12.2010
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
52914 43
55800 120
ID parcelyPA.2629244201
Umístění parcely
Definiční bodX:-1093881.01 Y:-718230.72
GPS pozice49.663670316620845,14.854627233699519
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 150/3 v KÚ Ostrov u Veliše, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 150 v KÚ Ostrov u Veliše

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 150 v KÚ Ostrov u Veliše jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 150/1 1187   Ostrov u Veliše Ostrov
Parcela 150/2 1188   Ostrov u Veliše Ostrov
Parcela 150/3 163   Ostrov u Veliše Ostrov

Parcela st. 150/3 v KÚ Ostrov u Veliše, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Ostrov č.e.10 st.48, Ostrov u Veliše 12.51 10.01.2024
Ostrov č.e.5 st.26/2, Ostrov u Veliše 14.12 10.01.2024
Ostrov č.p.16 st.26/1, Ostrov u Veliše 21.18 10.01.2024
Ostrov č.e.30 st.31, Ostrov u Veliše 33.88 10.01.2024
Ostrov č.p.15 st.25/1, Ostrov u Veliše 37.65 10.01.2024
Ostrov č.p.18 st.27, Ostrov u Veliše 48.90 10.01.2024
Objekt 96844604 st.84, Ostrov u Veliše 74.20 19.03.2019
Objekt 96842784 st.85, Ostrov u Veliše 61.87 19.03.2019
Objekt 50273906 st.25/2, Ostrov u Veliše 59.81 01.07.2011
Ostrov č.p.29 st.25/3, Ostrov u Veliše 71.28 10.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.