Parcela st. 115 v KÚ Spojil - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 115 v KÚ Spojil o výměře 147m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Spojil
KÚ Spojil

Parcela st. 115 v KÚ Spojil
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 115
Výměra parcely 147m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Spojil 63
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 31.12.1963
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2634665606
Umístění parcely
Definiční bodX:-1060797.86 Y:-644135.14
GPS pozice50.041600801755834,15.81991643625753
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 115 v KÚ Spojil, Katastrální mapa
Spojil 63 na parcele st. 115 v KÚ Spojil
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní63
Na parcelest. 115
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Pod Habřím 63
Zastavěná plocha147m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy537705606
Platí od 02.01.2024
KódSO.7528507
Definiční bodX:-1060795.26 Y:-644135.04
Umístění objektu
Definiční bodX:-1060795.26 Y:-644135.04
GPS pozice50.04162412115054,15.819913545063773
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Spojil 63 na parcele st. 115 v KÚ Spojil, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 115 v KÚ Spojil

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 115 v KÚ Spojil jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Spojil 115 238   Spojil Spojil
Parcela 157/115 107   Spojil Spojil
Parcela st.115 147   Spojil Spojil

Parcela st. 115 v KÚ Spojil, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Spojil č.p.63 st.115, Spojil 2.60 02.01.2024
Spojil č.p.67 st.114, Spojil 32.56 02.01.2024
Spojil č.p.85 st.148, Spojil 38.57 02.01.2024
Spojil č.p.19 st.11, Spojil 35.86 11.12.2018
Spojil č.p.86 st.145, Spojil 49.09 02.01.2024
Spojil č.p.18 st.10, Spojil 63.18 02.01.2024
Spojil č.p.70 st.120, Spojil 49.52 02.01.2024
Spojil č.p.62 st.12/2, Spojil 54.14 02.01.2024
Objekt 46734180 st.116, Spojil 52.22 01.07.2011
Objekt 92361676 st.9/3, Spojil 76.00 03.02.2018

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.