Parcela st. 249/11 v KÚ Česká Jablonná - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 249/11 v KÚ Česká Jablonná obec Přibyslav o výměře 742m², orná půda.
Katastrální území
Obec Přibyslav
Česká Jablonná

Parcela st. 249/11 v KÚ Česká Jablonná
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 249/11
Výměra parcely 742m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 31.12.1963
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
72901 303
72911 439
ID parcelyPA.2662828601
Umístění parcely
Definiční bodX:-1114804.4 Y:-656124.63
GPS pozice49.54665385955088,15.743343319789004
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 249/11 v KÚ Česká Jablonná, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 249 v KÚ Česká Jablonná

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 249 v KÚ Česká Jablonná jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 249/1 46550   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/10 19   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/11 742   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/12 898   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/13 4418   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/2 1535   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/3 16744   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/4 13252   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/5 6089   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/6 5281   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/7 6282   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/8 5070   Česká Jablonná Přibyslav
Parcela 249/9 6647   Česká Jablonná Přibyslav

Parcela st. 249/11 v KÚ Česká Jablonná, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Česká Jablonná č.p.51, Přibyslav st.109, Česká Jablonná 16.49 04.04.2022
Česká Jablonná č.p.22, Přibyslav st.5/2, Česká Jablonná 48.51 01.03.2022
Objekt 94175331 st.101, Česká Jablonná 56.46 05.06.2018
Objekt 44538278 st.5/1, Česká Jablonná 59.78 18.07.2018
Objekt 44537336 st.7/1, Česká Jablonná 86.46 01.07.2011
Objekt 44538251 st.6, Česká Jablonná 72.54 01.07.2011
Česká Jablonná č.p.2, Přibyslav st.3/1, Česká Jablonná 89.14 29.12.2023
Objekt 94175250 st.3/2, Česká Jablonná 101.20 05.06.2018
Česká Jablonná č.p.34, Přibyslav st.36, Česká Jablonná 104.65 29.12.2023
Česká Jablonná č.p.3, Přibyslav st.4/1, Česká Jablonná 100.23 01.03.2022

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.