Parcela st. 58 v KÚ Starec - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 58 v KÚ Starec obec Kdyně o výměře 346m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Kdyně
KÚ Starec

Parcela st. 58 v KÚ Starec
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 58
Výměra parcely 346m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Starec 52, Kdyně
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 09.12.1998
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2675339401
Umístění parcely
Definiční bodX:-1105790.39 Y:-855359.61
GPS pozice49.38155038824698,13.003431204941931
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 58 v KÚ Starec, Katastrální mapa
Starec 52, Kdyně na parcele st. 58 v KÚ Starec
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní52
Na parcelest. 58
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Starec 52, Kdyně
Zastavěná plocha106m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy302758401
Platí od 26.12.2023
KódSO.6821804
Definiční bodX:-1105787.68 Y:-855358.51
Umístění objektu
Definiční bodX:-1105787.68 Y:-855358.51
GPS pozice49.38157599329421,13.003440383626623
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Starec 52, Kdyně na parcele st. 58 v KÚ Starec, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 58 v KÚ Starec

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 58 v KÚ Starec jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Kdyně, Starec 58 134   Starec Kdyně
Parcela st.58 346   Starec Kdyně

Parcela st. 58 v KÚ Starec, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Starec č.p.52, Kdyně st.58, Starec 2.92 26.12.2023
Starec č.p.53, Kdyně st.59, Starec 20.83 26.12.2023
Starec č.p.47, Kdyně st.53, Starec 29.28 26.12.2023
Starec č.p.45, Kdyně st.51, Starec 30.46 26.12.2023
Starec č.p.46, Kdyně st.50, Starec 36.07 26.12.2023
Objekt 49779290 st.100, Starec 42.43 02.05.2022
Starec č.p.42, Kdyně st.47/1, Starec 41.29 26.12.2023
Objekt 39241611 st.89, Starec 38.35 01.07.2011
Objekt 45234965 st.77, Starec 57.49 16.05.2022
Objekt 39240193 st.47/2, Starec 43.54 01.07.2011

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.