Parcela st. 82/2 v KÚ Kamberk - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 82/2 v KÚ Kamberk o výměře 478m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Kamberk
KÚ Kamberk

Parcela st. 82/2 v KÚ Kamberk
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 82/2
Výměra parcely 478m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Kamberk 101
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 27.06.2016
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2681455201
Umístění parcely
Definiční bodX:-1101205.34 Y:-720374.6
GPS pozice49.59585616812564,14.838456131760557
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 82/2 v KÚ Kamberk, Katastrální mapa
Kamberk 101 na parcele st. 82/2 v KÚ Kamberk
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní101
Na parcelest. 82/2
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Kamberk 101
Zastavěná plocha151m2
Počet podlaží1
ID Budovy325201201
Platí od 21.12.2023
KódSO.14327287
Definiční bodX:-1101202.54 Y:-720374.0
Umístění objektu
Definiční bodX:-1101202.54 Y:-720374.0
GPS pozice49.59588183489911,14.838459293765812
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Kamberk 101 na parcele st. 82/2 v KÚ Kamberk, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 82 v KÚ Kamberk

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 82 v KÚ Kamberk jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Kamberk 82 243   Kamberk Kamberk
Parcela 82 516   Kamberk Kamberk
Parcela st.82/1 379   Kamberk Kamberk
Parcela st.82/10 182   Kamberk Kamberk
Parcela st.82/2 478   Kamberk Kamberk
Parcela st.82/3 385   Kamberk Kamberk
Parcela st.82/4 131   Kamberk Kamberk
Parcela st.82/7 237   Kamberk Kamberk
Parcela st.82/8 135   Kamberk Kamberk
Parcela st.82/9 166   Kamberk Kamberk

Parcela st. 82/2 v KÚ Kamberk, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kamberk č.p.101 st.82/2, Kamberk 2.86 21.12.2023
Kamberk č.p.114 st.9/6, Kamberk 16.73 21.12.2023
Kamberk č.p.118 st.9/7, Kamberk 20.57 21.12.2023
Objekt 39384845 st.9/13, Kamberk 27.12 31.10.2016
Objekt 45430993 st.9/5, Kamberk 29.84 31.10.2016
Kamberk č.p.2 st.82/3, Kamberk 27.34 21.12.2023
Kamberk č.p.116 st.82/7, Kamberk 37.02 21.12.2023
Kamberk č.p.88 st.9/3, Kamberk 33.65 21.12.2023
Objekt 45439311 st.9/1, Kamberk 37.54 31.10.2016
Kamberk č.p.120 st.156, Kamberk 45.14 21.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.