Parcela st. 50/1 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 50/1 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou obec Světlá nad Sázavou o výměře 23063m², orná půda.
Katastrální území
Obec Světlá nad Sázavou
Leštinka u Světlé nad Sázavou

Parcela st. 50/1 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 50/1
Výměra parcely 23063m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 18.09.2020
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
73211 19439
73244 1106
73746 2518
ID parcelyPA.2693687601
Umístění parcely
Definiční bodX:-1098695.26 Y:-682604.32
GPS pozice49.66151718145179,15.352616046650711
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 50/1 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 50 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 50 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 410/50 117   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 50/1 23063   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 50/2 1958   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 50/3 6510   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela st.50 42   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou

Parcela st. 50/1 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Leštinka č.e.12, Světlá nad Sázavou st.51, Leštinka u Světlé nad Sázavou 52.55 29.12.2023
Leštinka č.e.5, Světlá nad Sázavou st.47, Leštinka u Světlé nad Sázavou 63.91 29.12.2023
Leštinka č.e.6, Světlá nad Sázavou st.50, Leštinka u Světlé nad Sázavou 58.62 29.12.2023
Leštinka č.e.4, Světlá nad Sázavou st.60, Leštinka u Světlé nad Sázavou 77.92 29.12.2023
Objekt 49540858 st.61, Leštinka u Světlé nad Sázavou 83.35 01.07.2011
Leštinka č.e.3, Světlá nad Sázavou st.48/1, Leštinka u Světlé nad Sázavou 84.67 29.12.2023
Leštinka č.e.20, Světlá nad Sázavou st.85, Leštinka u Světlé nad Sázavou 99.79 18.07.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.