Parcela st. 108/6 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 108/6 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou obec Světlá nad Sázavou o výměře 2744m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Světlá nad Sázavou
Leštinka u Světlé nad Sázavou

Parcela st. 108/6 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 108/6
Výměra parcely 2744m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití neplodná půda
Platí od 02.11.2009
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2693756601
Umístění parcely
Definiční bodX:-1098329.22 Y:-682403.57
GPS pozice49.66500700295765,15.35474669173077
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 108/6 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 108 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 108 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 108/1 17307   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 108/10 38   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 108/11 292   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 108/2 570   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 108/3 1359   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 108/4 889   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 108/5 2408   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 108/6 2744   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 108/7 186   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 108/8 294   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou
Parcela 108/9 259   Leštinka u Světlé nad Sázavou Světlá nad Sázavou

Parcela st. 108/6 v KÚ Leštinka u Světlé nad Sázavou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 49540866 st.56/1, Leštinka u Světlé nad Sázavou 29.66 01.07.2011
Objekt 44551541 st.57, Leštinka u Světlé nad Sázavou 57.73 01.07.2011
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.