Parcela st. 106 v KÚ Kaliště - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 106 v KÚ Kaliště o výměře 239m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Kaliště
KÚ Kaliště

Parcela st. 106 v KÚ Kaliště
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 106
Výměra parcely 239m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Kaliště 76
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 30.08.2017
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2733805304
Umístění parcely
Definiční bodX:-1105770.81 Y:-686945.85
GPS pozice49.59353426618183,15.305162708912562
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 106 v KÚ Kaliště, Katastrální mapa
Kaliště 76 na parcele st. 106 v KÚ Kaliště
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní76
Na parcelest. 106
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Kaliště 76
Zastavěná plocha239m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy299234304
Platí od 25.12.2023
KódSO.8766886
Definiční bodX:-1105768.11 Y:-686945.85
Umístění objektu
Definiční bodX:-1105768.11 Y:-686945.85
GPS pozice49.59355835510968,15.305158053366648
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Kaliště 76 na parcele st. 106 v KÚ Kaliště, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 106 v KÚ Kaliště

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 106 v KÚ Kaliště jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Kaliště 106 101   Kaliště Kaliště
Parcela 106 162   Kaliště Kaliště
Parcela st.106 239   Kaliště Kaliště

Parcela st. 106 v KÚ Kaliště, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kaliště č.p.76 st.106, Kaliště 2.70 25.12.2023
Kaliště č.p.6 st.32, Kaliště 33.32 25.12.2023
Kaliště č.p.102 - 27.90 01.07.2011
Kaliště č.p.102 st.250, Kaliště 30.53 17.09.2021
Kaliště č.p.7 st.31, Kaliště 37.70 25.12.2023
Kaliště č.p.40 st.30, Kaliště 41.43 25.12.2023
Kaliště č.p.68 st.215, Kaliště 51.57 25.12.2023
Objekt 43466630 st.271, Kaliště 45.87 30.08.2017
Kaliště č.p.74 st.218, Kaliště 46.51 25.12.2023
Kaliště č.p.34 st.129, Kaliště 52.01 25.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.