Parcela st. 39 v KÚ Horní Studenec - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 39 v KÚ Horní Studenec obec Ždírec nad Doubravou o výměře 891m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Ždírec nad Doubravou
Horní Studenec

Parcela st. 39 v KÚ Horní Studenec
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 39
Výměra parcely 891m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 06.05.2010
Způsob ochrany pozemku ochrana přírody a krajiny
chráněná krajinná oblast - II.-IV.zóna
ID parcelyPA.2754118601
Umístění parcely
Definiční bodX:-1096658.29 Y:-649824.11
GPS pozice49.715385073861604,15.800182865808123
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 39 v KÚ Horní Studenec, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 39 v KÚ Horní Studenec

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 39 v KÚ Horní Studenec jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Ždírec nad Doubravou, Horní Studenec 39 -   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Objekt Ždírec nad Doubravou, Horní Studenec 39 255   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 255/39 13776   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 351/39 6376   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 365/39 8829   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 448/39 6597   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 517/39 19131   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 550/39 980   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 566/39 57   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 708/39 346   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela st.39 891   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela st.39/1 857   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela st.39/2 40   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou

Parcela st. 39 v KÚ Horní Studenec, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 93576323 st.39/2, Horní Studenec 11.52 15.06.2018
Objekt 93576722 st.271, Horní Studenec 20.16 01.06.2018
Horní Studenec č.p.16, Ždírec nad Doubravou st.39/1, Horní Studenec 19.87 29.12.2023
Horní Studenec č.p.30, Ždírec nad Doubravou st.37/3, Horní Studenec 30.60 29.12.2023
Horní Studenec č.p.17, Ždírec nad Doubravou st.37/1, Horní Studenec 36.13 29.12.2023
Horní Studenec č.p.55, Ždírec nad Doubravou st.31/1, Horní Studenec 44.91 29.12.2023
Objekt 43183379 st.38, Horní Studenec 35.52 01.07.2011
Objekt 49611585 st.156, Horní Studenec 53.32 01.07.2011
Horní Studenec č.p.82, Ždírec nad Doubravou st.31/2, Horní Studenec 51.21 29.12.2023
Horní Studenec č.p.38, Ždírec nad Doubravou st.41, Horní Studenec 47.23 29.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.