Parcela st. 16 v KÚ Horní Studenec - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 16 v KÚ Horní Studenec obec Ždírec nad Doubravou o výměře 176m², zahrada.
Katastrální území
Obec Ždírec nad Doubravou
KÚ Horní Studenec

Parcela st. 16 v KÚ Horní Studenec
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 16
Výměra parcely 176m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 06.05.2010
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
75011 176
ID parcelyPA.2754268601
Umístění parcely
Definiční bodX:-1096750.7 Y:-649696.12
GPS pozice49.71469589054249,15.802096670053661
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 16 v KÚ Horní Studenec, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 16 v KÚ Horní Studenec

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 16 v KÚ Horní Studenec jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Ždírec nad Doubravou, Horní Studenec 16 139   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 16 176   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 179/16 555   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 25/16 421   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 255/16 53   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 260/16 805   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 350/16 432   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 351/16 3698   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 355/16 260   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 365/16 4700   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 413/16 370   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 420/16 142   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 448/16 540   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 489/16 1056   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 517/16 685   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 553/16 389   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 566/16 701   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 654/16 1480   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela 708/16 555   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou
Parcela st.16 374   Horní Studenec Ždírec nad Doubravou

Parcela st. 16 v KÚ Horní Studenec, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Horní Studenec č.e.2, Ždírec nad Doubravou st.33, Horní Studenec 20.18 29.12.2023
Horní Studenec č.p.39, Ždírec nad Doubravou st.32, Horní Studenec 27.70 03.01.2014
Objekt 90776101 st.267, Horní Studenec 31.38 25.08.2017
Horní Studenec č.p.56, Ždírec nad Doubravou st.103, Horní Studenec 39.21 29.12.2023
Horní Studenec č.p.46, Ždírec nad Doubravou st.35, Horní Studenec 37.27 29.12.2023
Horní Studenec č.p.66, Ždírec nad Doubravou st.275, Horní Studenec 44.56 18.12.2019
Objekt 148035388 st.251, Horní Studenec 40.13 06.06.2024
Horní Studenec č.p.39, Ždírec nad Doubravou st.288, Horní Studenec 41.70 13.12.2022
Horní Studenec č.p.73, Ždírec nad Doubravou st.117, Horní Studenec 50.54 29.12.2023
Horní Studenec č.p.97, Ždírec nad Doubravou st.141, Horní Studenec 61.03 29.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.