Parcela st. 68/1 v KÚ Žernov u České Skalice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 68/1 v KÚ Žernov u České Skalice obec Žernov o výměře 943m², zahrada.
Katastrální území
Obec Žernov
Žernov u České Skalice

Parcela st. 68/1 v KÚ Žernov u České Skalice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 68/1
Výměra parcely 943m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 09.02.2016
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
54300 943
ID parcelyPA.2777496605
Umístění parcely
Definiční bodX:-1019855.35 Y:-622395.55
GPS pozice50.429911392084854,16.055840571386753
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 68/1 v KÚ Žernov u České Skalice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 68 v KÚ Žernov u České Skalice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 68 v KÚ Žernov u České Skalice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 68/1 943   Žernov u České Skalice Žernov
Parcela 68/2 1484   Žernov u České Skalice Žernov
Parcela 68/3 1051   Žernov u České Skalice Žernov
Parcela 68/6 31   Žernov u České Skalice Žernov
Parcela st.68 83   Žernov u České Skalice Žernov

Parcela st. 68/1 v KÚ Žernov u České Skalice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 41745663 st.35/2, Žernov u České Skalice 18.05 09.02.2016
Žernov č.p.35 st.45, Žernov u České Skalice 28.77 04.01.2024
Žernov č.p.55 st.164, Žernov u České Skalice 36.87 04.01.2024
Žernov č.p.36 st.43, Žernov u České Skalice 40.57 04.01.2024
Žernov č.p.64 st.46, Žernov u České Skalice 37.64 04.01.2024
Žernov č.p.21 st.35/1, Žernov u České Skalice 42.08 04.01.2024
Žernov č.p.139 st.174, Žernov u České Skalice 72.38 16.08.2022
Objekt 40113302 st.174, Žernov u České Skalice 71.12 01.07.2011
Žernov č.p.37 st.41, Žernov u České Skalice 84.58 04.01.2024
Žernov č.p.19 st.152, Žernov u České Skalice 64.49 04.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.