Parcela st. 112 v KÚ Staré Kestřany - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 112 v KÚ Staré Kestřany obec Kestřany o výměře 213m², vodní plocha.
Katastrální území
Obec Kestřany
KÚ Staré Kestřany

Parcela st. 112 v KÚ Staré Kestřany
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 112
Výměra parcely 213m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku vodní plocha
Způsob využití vodní nádrž umělá
Platí od 22.02.2002
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2803647305
Umístění parcely
Definiční bodX:-1129411.28 Y:-780262.67
GPS pozice49.27141693098296,14.073235160774974
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 112 v KÚ Staré Kestřany, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 112 v KÚ Staré Kestřany

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 112 v KÚ Staré Kestřany jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Kestřany 112 441   Staré Kestřany Kestřany
Parcela 112 213   Staré Kestřany Kestřany
Parcela 653/112 1058   Staré Kestřany Kestřany
Parcela st.112 735   Staré Kestřany Kestřany

Parcela st. 112 v KÚ Staré Kestřany, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 41287118 st.235, Staré Kestřany 52.93 17.01.2018
Kestřany č.p.102 st.129, Staré Kestřany 59.13 25.12.2023
Kestřany č.p.180 st.279, Staré Kestřany 69.95 20.02.2019
Objekt 93719736 st.305, Staré Kestřany 86.75 17.04.2018
Objekt 42038618 st.40, Staré Kestřany 107.18 17.01.2018
Objekt 47917202 st.130, Staré Kestřany 114.68 17.01.2018

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.