Parcela st. 16/1 v KÚ Vepice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 16/1 v KÚ Vepice obec Kovářov o výměře 1837m², trvalý travní porost.
Katastrální území
Obec Kovářov
KÚ Vepice

Parcela st. 16/1 v KÚ Vepice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 16/1
Výměra parcely 1837m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku trvalý travní porost
Způsob využití
Platí od 15.03.2017
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
73211 789
75001 1048
ID parcelyPA.2826371305
Umístění parcely
Definiční bodX:-1103810.57 Y:-760092.8
GPS pozice49.52465278595297,14.299235122483628
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 16/1 v KÚ Vepice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 16 v KÚ Vepice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 16 v KÚ Vepice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Kovářov, Vepice 16 104   Vepice Kovářov
Parcela 16/1 1837   Vepice Kovářov
Parcela 16/2 1046   Vepice Kovářov
Parcela 16/3 943   Vepice Kovářov
Parcela 200/16 20600   Vepice Kovářov
Parcela 348/16 3337   Vepice Kovářov
Parcela 365/16 471   Vepice Kovářov
Parcela 383/16 11744   Vepice Kovářov
Parcela 546/16 414   Vepice Kovářov
Parcela 596/16 80   Vepice Kovářov
Parcela st.16 987   Vepice Kovářov

Parcela st. 16/1 v KÚ Vepice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Vepice č.p.32, Kovářov st.35, Vepice 47.87 25.12.2023
Vepice č.p.14, Kovářov st.11, Vepice 51.61 25.12.2023
Vepice č.p.28, Kovářov st.30, Vepice 64.35 25.12.2023
Objekt 39965660 st.27, Vepice 70.46 03.06.2016
Objekt 39967433 st.19, Vepice 56.75 05.07.2018
Vepice č.p.27, Kovářov st.29, Vepice 63.64 25.12.2023
Vepice č.p.10, Kovářov st.18, Vepice 79.41 25.12.2023
Vepice č.p.15, Kovářov st.32, Vepice 87.54 25.12.2023
Objekt 39965724 st.10, Vepice 80.18 05.07.2018
Vepice č.p.26, Kovářov st.28, Vepice 89.68 25.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.