Parcela st. 172 v KÚ Onšov - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 172 v KÚ Onšov o výměře 138m², zahrada.
Katastrální území
Obec Onšov
KÚ Onšov

Parcela st. 172 v KÚ Onšov
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 172
Výměra parcely 138m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 20.05.2004
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
72911 138
ID parcelyPA.2828459304
Umístění parcely
Definiční bodX:-1106184.03 Y:-699197.19
GPS pozice49.5759945247878,15.137785418684462
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 172 v KÚ Onšov, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 172 v KÚ Onšov

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 172 v KÚ Onšov jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 172 138   Onšov Onšov
Parcela st.172 113   Onšov Onšov

Parcela st. 172 v KÚ Onšov, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Onšov č.p.62 st.43, Onšov 8.70 25.12.2023
Onšov č.p.55 st.42/1, Onšov 22.37 25.12.2023
Objekt 45257663 st.84, Onšov 27.47 23.10.2022
Onšov č.p.78 st.92, Onšov 42.61 25.12.2023
Onšov č.p.29 st.44, Onšov 48.70 25.12.2023
Onšov č.p.73 st.89, Onšov 59.37 25.12.2023
Objekt 45257604 st.134, Onšov 62.87 30.09.2021
Onšov č.p.93 st.153, Onšov 72.82 25.12.2023
Onšov č.p.67 st.75, Onšov 78.19 25.12.2023
Onšov č.p.64 st.45, Onšov 92.52 25.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.