Parcela st. 623/6 v KÚ Rozsochatec - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 623/6 v KÚ Rozsochatec o výměře 89m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Rozsochatec
KÚ Rozsochatec

Parcela st. 623/6 v KÚ Rozsochatec
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 623/6
Výměra parcely 89m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 04.02.2003
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2856082601
Umístění parcely
Definiční bodX:-1099489.0 Y:-662078.0
GPS pozice49.67697930706952,15.636208504523882
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 623/6 v KÚ Rozsochatec, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 623 v KÚ Rozsochatec

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 623 v KÚ Rozsochatec jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 623/1 1180   Rozsochatec Rozsochatec
Parcela 623/10 57   Rozsochatec Rozsochatec
Parcela 623/11 29   Rozsochatec Rozsochatec
Parcela 623/12 80   Rozsochatec Rozsochatec
Parcela 623/13 16   Rozsochatec Rozsochatec
Parcela 623/2 634   Rozsochatec Rozsochatec
Parcela 623/3 17799   Rozsochatec Rozsochatec
Parcela 623/4 8   Rozsochatec Rozsochatec
Parcela 623/5 301   Rozsochatec Rozsochatec
Parcela 623/6 89   Rozsochatec Rozsochatec
Parcela 623/7 15   Rozsochatec Rozsochatec
Parcela 623/9 9142   Rozsochatec Rozsochatec

Parcela st. 623/6 v KÚ Rozsochatec, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 38695332 st.65, Rozsochatec 9.06 18.05.2022
Objekt 38699176 st.13/1, Rozsochatec 17.49 18.05.2022
Rozsochatec č.p.41 st.53/2, Rozsochatec 29.06 29.12.2023
Objekt 96560878 st.53/3, Rozsochatec 26.42 18.05.2022
Rozsochatec č.p.12 st.13/2, Rozsochatec 34.34 29.12.2023
Rozsochatec č.p.54 st.59, Rozsochatec 46.24 18.05.2022
Rozsochatec č.p.10 st.11, Rozsochatec 47.19 29.12.2023
Objekt 38699184 st.14/2, Rozsochatec 45.00 01.07.2011
Rozsochatec č.p.13 st.14/1, Rozsochatec 54.92 29.12.2023
Rozsochatec č.p.91 st.121, Rozsochatec 75.47 29.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.