Parcela st. 10 v KÚ Mladíkov - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 10 v KÚ Mladíkov obec Vacov o výměře 443m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Vacov
KÚ Mladíkov

Parcela st. 10 v KÚ Mladíkov
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 10
Výměra parcely 443m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití manipulační plocha
Platí od 15.08.2005
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2898912306
Umístění parcely
Definiční bodX:-1142110.75 Y:-808241.15
GPS pozice49.12236898476922,13.718267935732227
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 10 v KÚ Mladíkov, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 10 v KÚ Mladíkov

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 10 v KÚ Mladíkov jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Vacov, Mladíkov 10 94   Mladíkov Vacov
Parcela 10 443   Mladíkov Vacov
Parcela 123/10 11   Mladíkov Vacov
Parcela 252/10 63   Mladíkov Vacov
Parcela 254/10 57   Mladíkov Vacov
Parcela 56/10 25   Mladíkov Vacov

Parcela st. 10 v KÚ Mladíkov, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Mladíkov č.p.9, Vacov st.2, Mladíkov 25.95 04.06.2022
Mladíkov č.p.8, Vacov st.4, Mladíkov 42.49 04.06.2022
Mladíkov č.p.7, Vacov st.5/2, Mladíkov 45.76 25.12.2023
Objekt 46214976 st.12, Mladíkov 53.82 01.07.2011
Mladíkov č.p.10, Vacov st.6/2, Mladíkov 63.49 25.12.2023
Objekt 39962032 st.3, Mladíkov 62.11 20.06.2018
Objekt 93953470 st.30, Mladíkov 66.59 20.06.2018
Mladíkov č.p.2, Vacov st.5/1, Mladíkov 66.41 25.12.2023
Mladíkov č.p.3, Vacov st.6/1, Mladíkov 85.94 25.12.2023
Mladíkov č.p.1, Vacov st.1/1, Mladíkov 89.47 25.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.