Parcela st. 2887/66 v KÚ Moravská Ostrava - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 2887/66 v KÚ Moravská Ostrava obec Ostrava o výměře 821m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Ostrava
Moravská Ostrava

Parcela st. 2887/66 v KÚ Moravská Ostrava
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 2887/66
Výměra parcely 821m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 12.04.2013
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.29091696010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1102521.55 Y:-471566.98
GPS pozice49.826223609998905,18.270370904957307
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 2887/66 v KÚ Moravská Ostrava, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 2887 v KÚ Moravská Ostrava

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 2887 v KÚ Moravská Ostrava jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Ostrava, Moravská Ostrava 2887 205   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela 2887/1 2147   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela 2887/2 2078   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela 2887/21 587   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela 2887/35 2227   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela 2887/48 14   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela 2887/8 4151   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/18 629   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/36 872   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/37 779   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/39 267   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/40 157   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/41 157   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/42 253   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/43 161   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/49 515   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/50 249   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/51 249   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/52 247   Moravská Ostrava Ostrava
Parcela st.2887/53 248   Moravská Ostrava Ostrava

Parcela st. 2887/66 v KÚ Moravská Ostrava, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Moravská Ostrava č.p.3011, Ostrava st.2887/51, Moravská Ostrava 29.66 19.12.2023
Moravská Ostrava č.p.3274, Ostrava st.2887/63, Moravská Ostrava 33.97 19.12.2023
Moravská Ostrava č.p.2324, Ostrava st.2887/43, Moravská Ostrava 33.52 19.12.2023
Moravská Ostrava č.p.2322, Ostrava st.2887/40, Moravská Ostrava 47.40 19.12.2023
Moravská Ostrava č.p.3044, Ostrava st.2887/49, Moravská Ostrava 38.01 19.12.2023
Moravská Ostrava č.p.3010, Ostrava st.2887/50, Moravská Ostrava 37.41 19.12.2023
Moravská Ostrava č.p.2321, Ostrava st.2887/41, Moravská Ostrava 45.26 19.12.2023
Moravská Ostrava č.p.2320, Ostrava st.2887/39, Moravská Ostrava 54.51 19.12.2023
Moravská Ostrava č.p.3012, Ostrava st.2887/52, Moravská Ostrava 47.90 19.12.2023
Moravská Ostrava č.p.2323, Ostrava st.2887/42, Moravská Ostrava 48.89 19.12.2023
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.