Parcela st. 1009/86 v KÚ Újezd nad Lesy - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1009/86 v KÚ Újezd nad Lesy obec Praha o výměře 141m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Praha
Újezd nad Lesy

Parcela st. 1009/86 v KÚ Újezd nad Lesy
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1009/86
Výměra parcely 141m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Újezd nad Lesy 2512, Praha
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 19.03.2007
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2952775101
Umístění parcely
Definiční bodX:-1045546.73 Y:-727381.77
GPS pozice50.083602048108965,14.639648127220124
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1009/86 v KÚ Újezd nad Lesy, Katastrální mapa
Újezd nad Lesy 2512, Praha na parcele st. 1009/86 v KÚ Újezd nad Lesy
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní2512
Na parcelest. 1009/86
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Načešická 2512
Zastavěná plocha132m2
Podlahová plocha200m2
Obestavěný prostor560m3
Počet bytů1
Počet podlaží2
ID Budovy1236584101
Platí od 07.11.2018
KódSO.27338622
Definiční bodX:-1045543.51 Y:-727377.38
Umístění objektu
Definiční bodX:-1045543.51 Y:-727377.38
GPS pozice50.08363600747703,14.63970291774158
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Újezd nad Lesy 2512, Praha na parcele st. 1009/86 v KÚ Újezd nad Lesy, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1009 v KÚ Újezd nad Lesy

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1009 v KÚ Újezd nad Lesy jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Praha, Újezd nad Lesy 1009 224   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/1 1182   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/10 1290   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/11 271   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/12 781   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/13 913   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/14 73   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/15 256   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/16 77   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/17 1642   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/18 512   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/19 932   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/2 790   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/20 774   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/3 2341   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/5 856   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/6 551   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/7 891   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/8 91   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 1009/9 264   Újezd nad Lesy Praha

Parcela st. 1009/86 v KÚ Újezd nad Lesy, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Újezd nad Lesy č.p.2512, Praha st.1009/86, Újezd nad Lesy 5.44 07.11.2018
Újezd nad Lesy č.p.2885, Praha st.1009/118, Újezd nad Lesy 14.66 19.12.2023
Újezd nad Lesy č.p.1896, Praha st.1009/50, Újezd nad Lesy 39.33 18.12.2023
Újezd nad Lesy č.p.2673, Praha st.1009/88, Újezd nad Lesy 38.76 25.03.2015
Újezd nad Lesy č.p.2585, Praha st.1009/97, Újezd nad Lesy 39.61 18.12.2023
Újezd nad Lesy č.p.1868, Praha st.1009/49, Újezd nad Lesy 59.48 16.01.2014
Objekt 119783754 st.1009/115, Újezd nad Lesy 54.12 17.05.2023
Objekt 82439044 st.1009/109, Újezd nad Lesy 55.30 16.05.2016
Újezd nad Lesy č.p.2579, Praha st.1009/98, Újezd nad Lesy 74.60 18.12.2023
Újezd nad Lesy č.p.2254, Praha st.1009/85, Újezd nad Lesy 56.29 18.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.