Parcela st. 3029 v KÚ Opava-Předměstí - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 3029 v KÚ Opava-Předměstí obec Opava o výměře 3696m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Opava
Opava-Předměstí

Parcela st. 3029 v KÚ Opava-Předměstí
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 3029
Výměra parcely 3696m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 19.11.1999
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.296380806
Umístění parcely
Definiční bodX:-1088436.33 Y:-496907.92
GPS pozice49.932304854465556,17.901927896016623
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 3029 v KÚ Opava-Předměstí, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 3029 v KÚ Opava-Předměstí

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 3029 v KÚ Opava-Předměstí jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Opava, Předměstí 3029 178   Opava-Předměstí Opava
Parcela 3029 3696   Opava-Předměstí Opava

Parcela st. 3029 v KÚ Opava-Předměstí, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 93466684 st.611/54, Opava-Předměstí 13.54 01.03.2018
Předměstí č.p.1206, Opava st.611/15, Opava-Předměstí 21.52 20.12.2023
Objekt 38088126 st.629/3, Opava-Předměstí 21.32 29.01.2013
Předměstí č.p.2512, Opava st.631/3, Opava-Předměstí 27.58 20.12.2023
Objekt 41595564 st.611/23, Opava-Předměstí 31.21 29.01.2013
Objekt 41493222 st.629/2, Opava-Předměstí 23.84 29.01.2013
Objekt 42073006 st.611/24, Opava-Předměstí 34.78 29.01.2013
Předměstí č.p.1234, Opava st.611/17, Opava-Předměstí 30.83 20.12.2023
Předměstí č.p.863, Opava st.629/1, Opava-Předměstí 31.11 20.12.2023
Předměstí č.p.1864, Opava st.630/4, Opava-Předměstí 35.14 20.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.