Parcela st. 534 v KÚ Čeperka - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 534 v KÚ Čeperka o výměře 90m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Čeperka
KÚ Čeperka

Parcela st. 534 v KÚ Čeperka
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 534
Výměra parcely 90m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Čeperka 331
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 03.02.2009
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2967647606
Umístění parcely
Definiční bodX:-1050420.78 Y:-646155.17
GPS pozice50.132099773730026,15.774755647187177
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 534 v KÚ Čeperka, Katastrální mapa
Čeperka 331 na parcele st. 534 v KÚ Čeperka
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní331
Na parcelest. 534
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Janáčkova 331
Zastavěná plocha90m2
Podlahová plocha128m2
Obestavěný prostor550m3
Počet bytů1
Počet podlaží2
ID Budovy655546606
Platí od 06.01.2014
KódSO.25823540
Definiční bodX:-1050417.84 Y:-646152.93
Umístění objektu
Definiční bodX:-1050417.84 Y:-646152.93
GPS pozice50.13212840536569,15.774781886938763
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Čeperka 331 na parcele st. 534 v KÚ Čeperka, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 534 v KÚ Čeperka

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 534 v KÚ Čeperka jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela st.534 90   Čeperka Čeperka

Parcela st. 534 v KÚ Čeperka, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Čeperka č.p.331 st.534, Čeperka 3.70 06.01.2014
Čeperka č.p.242 st.299, Čeperka 21.39 04.01.2024
Čeperka č.p.37 st.13/1, Čeperka 17.31 04.01.2024
Čeperka č.p.41 st.44, Čeperka 39.57 04.01.2024
Čeperka č.p.52 st.52, Čeperka 41.82 04.01.2024
Čeperka č.p.252 st.13/2, Čeperka 43.85 04.01.2024
Čeperka č.p.50 st.48, Čeperka 54.48 04.01.2024
Čeperka č.p.42 st.45, Čeperka 66.92 04.01.2024
Čeperka č.p.248 st.418, Čeperka 60.82 04.01.2024
Čeperka č.p.36 st.51, Čeperka 66.63 04.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.