Parcela st. 194/1 v KÚ Svaté Pole - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 194/1 v KÚ Svaté Pole o výměře 171m², trvalý travní porost.
Katastrální území
Obec Svaté Pole
KÚ Svaté Pole

Parcela st. 194/1 v KÚ Svaté Pole
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 194/1
Výměra parcely 171m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku trvalý travní porost
Způsob využití
Platí od 23.09.2011
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
43716 171
ID parcelyPA.3020157211
Umístění parcely
Definiční bodX:-1077266.11 Y:-764404.15
GPS pozice49.75565310642683,14.189153841668482
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 194/1 v KÚ Svaté Pole, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 194 v KÚ Svaté Pole

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 194 v KÚ Svaté Pole jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 194/1 171   Svaté Pole Svaté Pole
Parcela 194/3 492   Svaté Pole Svaté Pole
Parcela st.194 149   Svaté Pole Svaté Pole

Parcela st. 194/1 v KÚ Svaté Pole, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Budínek č.p.71, Svaté Pole st.151, Svaté Pole 19.77 30.11.2023
Budínek č.p.71, Svaté Pole - 19.94 01.07.2011
Budínek č.p.110, Svaté Pole st.52/2, Svaté Pole 25.21 14.03.2024
Budínek č.p.87, Svaté Pole st.55/2, Svaté Pole 42.16 24.12.2023
Budínek č.p.17, Svaté Pole st.53, Svaté Pole 33.53 06.01.2020
Budínek č.p.20, Svaté Pole st.52/1, Svaté Pole 38.57 24.12.2023
Budínek č.p.14, Svaté Pole st.31, Svaté Pole 41.40 24.12.2023
Budínek č.p.16, Svaté Pole st.54, Svaté Pole 37.85 24.12.2023
Budínek č.p.21, Svaté Pole st.48, Svaté Pole 54.15 24.12.2023
Budínek č.p.107, Svaté Pole st.361, Svaté Pole 46.77 21.08.2023

Příbuzné stránky

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.