Parcela st. 255/2 v KÚ Kelčice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 255/2 v KÚ Kelčice obec Vranovice-Kelčice o výměře 112m², zahrada.
Katastrální území
Obec Vranovice-Kelčice
KÚ Kelčice

Parcela st. 255/2 v KÚ Kelčice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 255/2
Výměra parcely 112m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 18.08.2004
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
30110 64
35800 48
ID parcelyPA.3045829709
Umístění parcely
Definiční bodX:-1141736.37 Y:-559425.63
GPS pozice49.40147822695219,17.11048370508093
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 255/2 v KÚ Kelčice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 255 v KÚ Kelčice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 255 v KÚ Kelčice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 255/1 2501   Kelčice Vranovice-Kelčice
Parcela 255/2 112   Kelčice Vranovice-Kelčice
Parcela 255/3 1   Kelčice Vranovice-Kelčice

Parcela st. 255/2 v KÚ Kelčice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 41168429 st.25, Kelčice 3.57 01.07.2011
Kelčice č.p.20, Vranovice-Kelčice st.27, Kelčice 13.59 08.01.2024
Kelčice č.p.19, Vranovice-Kelčice st.28, Kelčice 23.69 08.01.2024
Kelčice č.p.73, Vranovice-Kelčice st.21, Kelčice 27.20 08.01.2024
Kelčice č.p.18, Vranovice-Kelčice st.31, Kelčice 35.39 08.01.2024
Kelčice č.p.22, Vranovice-Kelčice st.238, Kelčice 45.87 08.01.2024
Kelčice č.p.23, Vranovice-Kelčice st.236, Kelčice 42.85 08.01.2024
Kelčice č.p.24, Vranovice-Kelčice st.234, Kelčice 41.90 08.01.2024
Kelčice č.p.65, Vranovice-Kelčice st.239, Kelčice 58.06 08.01.2024
Kelčice č.p.25, Vranovice-Kelčice st.232, Kelčice 58.45 08.01.2024
X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.