Parcela st. 282 v KÚ Červené Záhoří - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 282 v KÚ Červené Záhoří obec Chotoviny o výměře 943m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Chotoviny
Červené Záhoří

Parcela st. 282 v KÚ Červené Záhoří
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 282
Výměra parcely 943m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Červené Záhoří 222, Chotoviny
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 15.04.2019
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.3060955308
Umístění parcely
Definiční bodX:-1113362.07 Y:-734584.17
GPS pozice49.47063976112848,14.666017671121134
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 282 v KÚ Červené Záhoří, Katastrální mapa
Červené Záhoří 222, Chotoviny na parcele st. 282 v KÚ Červené Záhoří
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní222
Na parcelest. 282
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Průmyslová 222
Zastavěná plocha943m2
Počet podlaží1
ID Budovy408360308
Platí od 26.12.2023
KódSO.25537792
Definiční bodX:-1113357.27 Y:-734581.65
Umístění objektu
Definiční bodX:-1113357.27 Y:-734581.65
GPS pozice49.47068555448345,14.666043318741599
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Červené Záhoří 222, Chotoviny na parcele st. 282 v KÚ Červené Záhoří, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 282 v KÚ Červené Záhoří

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 282 v KÚ Červené Záhoří jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 132/282 16   Červené Záhoří Chotoviny
Parcela st.282 943   Červené Záhoří Chotoviny

Parcela st. 282 v KÚ Červené Záhoří, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Červené Záhoří č.p.222, Chotoviny st.282, Červené Záhoří 5.42 26.12.2023
Červené Záhoří č.p.220, Chotoviny st.284, Červené Záhoří 35.88 07.06.2022
Červené Záhoří č.p.205, Chotoviny st.292, Červené Záhoří 40.17 26.12.2023

Příbuzné stránky

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.