Parcela st. 4440/1 v KÚ Žamberk - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 4440/1 v KÚ Žamberk o výměře 772m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Žamberk
KÚ Žamberk

Parcela st. 4440/1 v KÚ Žamberk
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 4440/1
Výměra parcely 772m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Žamberk 1398
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 06.10.2016
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.3085020611
Umístění parcely
Definiční bodX:-1061192.17 Y:-596964.34
GPS pozice50.08622460272158,16.475112781745878
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 4440/1 v KÚ Žamberk, Katastrální mapa
Žamberk 1398 na parcele st. 4440/1 v KÚ Žamberk
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní1398
Na parcelest. 4440/1
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, U Koupaliště 1398
Zastavěná plocha572m2
Počet podlaží1
ID Budovy436300611
Platí od 06.01.2024
KódSO.26568497
Definiční bodX:-1061189.13 Y:-596965.32
Umístění objektu
Definiční bodX:-1061189.13 Y:-596965.32
GPS pozice50.08625080809552,16.475094531232006
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Žamberk 1398 na parcele st. 4440/1 v KÚ Žamberk, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 4440 v KÚ Žamberk

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 4440 v KÚ Žamberk jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela st.4440/1 772   Žamberk Žamberk
Parcela st.4440/3 21   Žamberk Žamberk

Parcela st. 4440/1 v KÚ Žamberk, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Žamberk č.p.1398 st.4440/1, Žamberk 3.19 06.01.2024
Objekt 48415111 st.5008, Žamberk 27.64 01.07.2011
Žamberk č.e.102 st.4096, Žamberk 51.42 06.01.2024
Objekt 42057990 st.5009, Žamberk 51.08 01.07.2011
Objekt 42926076 st.1655/5, Žamberk 57.03 01.07.2011
Žamberk č.e.26 st.4105, Žamberk 64.78 04.09.2024
Žamberk č.p.1358 st.5007, Žamberk 62.82 06.01.2024
Žamberk č.p.1362 st.1659/10, Žamberk 73.11 23.12.2020
Žamberk č.e.104 st.4098, Žamberk 65.34 06.01.2024
Žamberk č.e.105 st.4099, Žamberk 74.92 06.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.