Parcela st. 7 v KÚ Stránka u Brandýsa nad Labem - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 7 v KÚ Stránka u Brandýsa nad Labem obec Zápy o výměře 1120m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Zápy
Stránka u Brandýsa nad Labem

Parcela st. 7 v KÚ Stránka u Brandýsa nad Labem
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 7
Výměra parcely 1120m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Zápy 216
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 11.12.2008
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.3119418209
Umístění parcely
Definiční bodX:-1037111.49 Y:-723130.79
GPS pozice50.16385734811357,14.682861485654627
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 7 v KÚ Stránka u Brandýsa nad Labem, Katastrální mapa
Zápy 216 na parcele st. 7 v KÚ Stránka u Brandýsa nad Labem
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní216
Na parcelest. 7
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Zápy 216
Zastavěná plocha188m2
Počet bytů2
Počet podlaží2
ID Budovy832128209
Platí od 20.12.2023
KódSO.11628669
Definiční bodX:-1037107.11 Y:-723130.39
Umístění objektu
Definiční bodX:-1037107.11 Y:-723130.39
GPS pozice50.163896857138155,14.682858889588795
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Zápy 216 na parcele st. 7 v KÚ Stránka u Brandýsa nad Labem, Katastrální mapa

Parcela st. 7 v KÚ Stránka u Brandýsa nad Labem, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Zápy č.p.216 st.7, Stránka u Brandýsa nad Labem 4.40 20.12.2023
Zápy č.p.217 st.6/1, Stránka u Brandýsa nad Labem 16.45 20.12.2023
Zápy č.p.215 st.47, Stránka u Brandýsa nad Labem 18.08 20.12.2023
Zápy č.p.188 st.43/3, Stránka u Brandýsa nad Labem 21.05 20.12.2023
Zápy č.p.178 st.1/2, Stránka u Brandýsa nad Labem 30.15 20.12.2023
Zápy č.p.211 st.52, Stránka u Brandýsa nad Labem 36.61 20.12.2023
Zápy č.p.214 st.8, Stránka u Brandýsa nad Labem 28.77 20.12.2023
Zápy č.p.180 st.44, Stránka u Brandýsa nad Labem 33.33 20.12.2023
Zápy č.p.177 st.2/2, Stránka u Brandýsa nad Labem 39.17 20.12.2023
Zápy č.p.179 st.1/1, Stránka u Brandýsa nad Labem 38.04 20.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.