Parcela st. 908/6 v KÚ Veliká Ves u Prahy - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 908/6 v KÚ Veliká Ves u Prahy obec Veliká Ves o výměře 33m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Veliká Ves
Veliká Ves u Prahy

Parcela st. 908/6 v KÚ Veliká Ves u Prahy
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 908/6
Výměra parcely 33m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití jiná plocha
Platí od 08.12.2009
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.3152132209
Umístění parcely
Definiční bodX:-1026123.07 Y:-737980.98
GPS pozice50.243817867645326,14.456039886625822
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 908/6 v KÚ Veliká Ves u Prahy, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 908 v KÚ Veliká Ves u Prahy

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 908 v KÚ Veliká Ves u Prahy jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 908/1 10774   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/13 104   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/14 137   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/15 187   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/16 1204   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/17 517   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/18 597   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/19 1320   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/2 124   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/20 457   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/21 1381   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/22 201   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/23 237   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/24 8   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/3 18   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/4 8   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/5 52   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/6 33   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/7 807   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves
Parcela 908/9 172   Veliká Ves u Prahy Veliká Ves

Parcela st. 908/6 v KÚ Veliká Ves u Prahy, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Veliká Ves č.p.66 st.83/1, Veliká Ves u Prahy 13.70 23.12.2023
Veliká Ves č.p.34 st.24, Veliká Ves u Prahy 23.03 23.12.2023
Veliká Ves č.p.19 st.15/2, Veliká Ves u Prahy 25.52 23.12.2023
Veliká Ves č.p.28 st.25, Veliká Ves u Prahy 30.52 23.12.2023
Veliká Ves č.p.31 st.22, Veliká Ves u Prahy 37.17 23.12.2023
Veliká Ves č.p.35 st.27, Veliká Ves u Prahy 41.77 23.12.2023
Veliká Ves č.p.70 st.87/1, Veliká Ves u Prahy 43.10 23.12.2023
Objekt 101961545 st.87/2, Veliká Ves u Prahy 47.14 13.07.2020
Veliká Ves č.p.25 st.20, Veliká Ves u Prahy 54.10 23.12.2023
Veliká Ves č.p.27 st.26, Veliká Ves u Prahy 48.25 23.12.2023
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.