Parcela st. 145 v KÚ Dolní Újezd u Litomyšle - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 145 v KÚ Dolní Újezd u Litomyšle obec Dolní Újezd o výměře 300m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Dolní Újezd
Dolní Újezd u Litomyšle

Parcela st. 145 v KÚ Dolní Újezd u Litomyšle
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 145
Výměra parcely 300m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Dolní Újezd 17
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 27.08.2013
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.3153269609
Umístění parcely
Definiční bodX:-1088048.26 Y:-615718.53
GPS pozice49.82758816200699,16.256772902804595
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 145 v KÚ Dolní Újezd u Litomyšle, Katastrální mapa
Dolní Újezd 17 na parcele st. 145 v KÚ Dolní Újezd u Litomyšle
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní17
Na parcelest. 145
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Dolní Újezd 17
Zastavěná plocha300m2
Počet bytů1
Počet podlaží2
ID Budovy442789609
Platí od 05.01.2024
KódSO.1764535
Definiční bodX:-1088045.1 Y:-615718.38
Umístění objektu
Definiční bodX:-1088045.1 Y:-615718.38
GPS pozice49.827616546737275,16.256770050991168
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Dolní Újezd 17 na parcele st. 145 v KÚ Dolní Újezd u Litomyšle, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 145 v KÚ Dolní Újezd u Litomyšle

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 145 v KÚ Dolní Újezd u Litomyšle jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Dolní Újezd 145 322   Dolní Újezd u Litomyšle Dolní Újezd
Parcela 1449/145 4126   Dolní Újezd u Litomyšle Dolní Újezd
Parcela st.145 300   Dolní Újezd u Litomyšle Dolní Újezd

Parcela st. 145 v KÚ Dolní Újezd u Litomyšle, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Dolní Újezd č.p.17 st.145, Dolní Újezd u Litomyšle 3.16 05.01.2024
Dolní Újezd č.p.323 st.484, Dolní Újezd u Litomyšle 27.32 05.01.2024
Dolní Újezd č.p.114 st.610, Dolní Újezd u Litomyšle 34.89 22.03.2023
Dolní Újezd č.p.314 st.485, Dolní Újezd u Litomyšle 47.25 05.01.2024
Dolní Újezd č.p.343 st.530, Dolní Újezd u Litomyšle 53.51 05.01.2024
Dolní Újezd č.p.20 st.143, Dolní Újezd u Litomyšle 67.62 05.01.2024
Dolní Újezd č.p.683 st.1210, Dolní Újezd u Litomyšle 55.05 05.01.2024
Objekt 1764489 st.144, Dolní Újezd u Litomyšle 56.97 16.03.2017
Dolní Újezd č.p.507 st.810, Dolní Újezd u Litomyšle 61.36 05.01.2024
Dolní Újezd č.p.21 st.141, Dolní Újezd u Litomyšle 60.65 12.04.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.