Parcela st. 113 v KÚ Pacov u Moravské Třebové - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 113 v KÚ Pacov u Moravské Třebové obec Městečko Trnávka o výměře 14m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Městečko Trnávka
KÚ Pacov u Moravské Třebové

Parcela st. 113 v KÚ Pacov u Moravské Třebové
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 113
Výměra parcely 14m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Městečko Trnávka 50215299
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 18.04.2013
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.3265767609
Umístění parcely
Definiční bodX:-1105257.15 Y:-586322.89
GPS pozice49.70265976299783,16.688479866114477
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 113 v KÚ Pacov u Moravské Třebové, Katastrální mapa
Městečko Trnávka 50215299 na parcele st. 113 v KÚ Pacov u Moravské Třebové
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 113
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy457682609
Platí od 01.07.2011
KódSO.50215299
Definiční bodX:-1105255.46 Y:-586321.75
Umístění objektu
Definiční bodX:-1105255.46 Y:-586321.75
GPS pozice49.70267596327088,16.68849308734891
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Městečko Trnávka 50215299 na parcele st. 113 v KÚ Pacov u Moravské Třebové, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 113 v KÚ Pacov u Moravské Třebové

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 113 v KÚ Pacov u Moravské Třebové jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela st.113 14   Pacov u Moravské Třebové Městečko Trnávka

Parcela st. 113 v KÚ Pacov u Moravské Třebové, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 50215299 st.113, Pacov u Moravské Třebové 2.04 01.07.2011
Pacov č.p.19, Městečko Trnávka st.3, Pacov u Moravské Třebové 27.10 04.11.2024
Pacov č.p.23, Městečko Trnávka st.13/1, Pacov u Moravské Třebové 76.20 05.01.2024
Pacov č.p.18, Městečko Trnávka st.6, Pacov u Moravské Třebové 97.62 17.10.2016
Pacov č.p.24, Městečko Trnávka st.14, Pacov u Moravské Třebové 84.66 05.01.2024
Pacov č.p.20, Městečko Trnávka st.104, Pacov u Moravské Třebové 81.78 05.01.2024
Pacov č.p.17, Městečko Trnávka st.7, Pacov u Moravské Třebové 103.10 05.01.2024
Pacov č.p.25, Městečko Trnávka st.103, Pacov u Moravské Třebové 111.16 05.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.