Parcela st. 897 v KÚ Pastviny u Klášterce nad Orlicí - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 897 v KÚ Pastviny u Klášterce nad Orlicí obec Pastviny o výměře 43m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Pastviny
Pastviny u Klášterce nad Orlicí

Parcela st. 897 v KÚ Pastviny u Klášterce nad Orlicí
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 897
Výměra parcely 43m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Pastviny 273
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 15.05.2008
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.3280209611
Umístění parcely
Definiční bodX:-1062346.5 Y:-590445.26
GPS pozice50.082272855772466,16.567413109323315
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 897 v KÚ Pastviny u Klášterce nad Orlicí, Katastrální mapa
Pastviny 273 na parcele st. 897 v KÚ Pastviny u Klášterce nad Orlicí
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní273
Na parcelest. 897
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Pastviny 273
Zastavěná plocha30m2
ID Budovy611901611
Platí od 06.01.2024
KódSO.17910986
Definiční bodX:-1062343.7 Y:-590443.57
Umístění objektu
Definiční bodX:-1062343.7 Y:-590443.57
GPS pozice50.082299522526014,16.567432358985553
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Pastviny 273 na parcele st. 897 v KÚ Pastviny u Klášterce nad Orlicí, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 897 v KÚ Pastviny u Klášterce nad Orlicí

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 897 v KÚ Pastviny u Klášterce nad Orlicí jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela st.897 43   Pastviny u Klášterce nad Orlicí Pastviny

Parcela st. 897 v KÚ Pastviny u Klášterce nad Orlicí, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Pastviny č.e.273 st.897, Pastviny u Klášterce nad Orlicí 3.27 06.01.2024
Pastviny č.e.274 st.543, Pastviny u Klášterce nad Orlicí 14.14 06.01.2024
Pastviny č.e.275 st.600, Pastviny u Klášterce nad Orlicí 23.63 06.01.2024
Pastviny č.e.272 st.828, Pastviny u Klášterce nad Orlicí 23.26 06.01.2024
Pastviny č.e.271 st.549, Pastviny u Klášterce nad Orlicí 30.20 06.01.2024
Pastviny č.e.277 st.540, Pastviny u Klášterce nad Orlicí 49.36 06.01.2024
Pastviny č.e.62 st.337, Pastviny u Klášterce nad Orlicí 42.22 06.01.2024
Pastviny č.e.276 st.539, Pastviny u Klášterce nad Orlicí 49.94 06.01.2024
Pastviny č.e.247 st.498, Pastviny u Klášterce nad Orlicí 49.93 06.01.2024
Pastviny č.e.278 st.601, Pastviny u Klášterce nad Orlicí 53.69 06.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.