Parcela st. 268/5 v KÚ Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 268/5 v KÚ Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí obec Frýdlant nad Ostravicí o výměře 517m², orná půda.
Katastrální území
Obec Frýdlant nad Ostravicí
Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí

Parcela st. 268/5 v KÚ Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 268/5
Výměra parcely 517m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 31.12.1963
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
72414 517
ID parcelyPA.3348655802
Umístění parcely
Definiční bodX:-1130632.68 Y:-466524.44
GPS pozice49.578244550664394,18.37313124706407
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 268/5 v KÚ Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 268 v KÚ Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 268 v KÚ Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Frýdlant nad Ostravicí, Nová Ves 268 91   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela 268/1 1276   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela 268/10 612   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela 268/11 663   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela 268/2 3488   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela 268/3 954   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela 268/4 891   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela 268/5 517   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela 268/6 981   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela 268/7 1310   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela 268/8 834   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela 268/9 652   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí
Parcela st.268 736   Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí

Parcela st. 268/5 v KÚ Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Nová Ves č.p.171, Frýdlant nad Ostravicí st.203, Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí 62.54 10.01.2024
Nová Ves č.p.209, Frýdlant nad Ostravicí st.204, Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí 56.75 10.01.2024
Objekt 46659935 st.485, Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí 55.34 20.10.2016
Nová Ves č.p.179, Frýdlant nad Ostravicí st.217, Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí 63.15 10.01.2024
Nová Ves č.p.167, Frýdlant nad Ostravicí st.205/1, Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí 70.77 10.01.2024
Nová Ves č.p.210, Frýdlant nad Ostravicí st.245, Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí 67.83 23.08.2019
Nová Ves č.p.389, Frýdlant nad Ostravicí st.229, Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí 89.96 06.03.2024
Nová Ves č.p.202, Frýdlant nad Ostravicí st.244, Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí 83.43 10.01.2024
Nová Ves č.p.301, Frýdlant nad Ostravicí st.431, Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí 89.52 10.01.2024
Objekt 48576808 st.663, Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí 99.02 20.11.2022
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.