Parcela st. 675 v KÚ Staré Hamry 2 - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 675 v KÚ Staré Hamry 2 obec Ostravice o výměře 755m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Ostravice
Staré Hamry 2

Parcela st. 675 v KÚ Staré Hamry 2
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 675
Výměra parcely 755m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Ostravice 119
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 09.03.1998
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.3406959802
Umístění parcely
Definiční bodX:-1134979.72 Y:-465112.23
GPS pozice49.5403655846206,18.397637925894823
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 675 v KÚ Staré Hamry 2, Katastrální mapa
Ostravice 119 na parcele st. 675 v KÚ Staré Hamry 2
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní119
Na parcelest. 675
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Ostravice 119
Zastavěná plocha97m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy710456802
Platí od 10.01.2024
KódSO.15272435
Definiční bodX:-1134978.63 Y:-465110.41
Umístění objektu
Definiční bodX:-1134978.63 Y:-465110.41
GPS pozice49.54037672506194,18.397661719156062
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Ostravice 119 na parcele st. 675 v KÚ Staré Hamry 2, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 675 v KÚ Staré Hamry 2

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 675 v KÚ Staré Hamry 2 jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Ostravice 675 53   Staré Hamry 2 Ostravice
Parcela st.675 755   Staré Hamry 2 Ostravice

Parcela st. 675 v KÚ Staré Hamry 2, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Ostravice č.p.119 st.675, Staré Hamry 2 2.12 10.01.2024
Ostravice č.e.835 st.3302, Staré Hamry 2 26.91 10.01.2024
Ostravice č.e.838 st.3301, Staré Hamry 2 46.93 10.01.2024
Ostravice č.e.839 st.3300, Staré Hamry 2 57.76 10.01.2024
Ostravice č.e.834 st.3303, Staré Hamry 2 49.64 10.01.2024
Ostravice č.e.840 st.3299, Staré Hamry 2 72.05 10.01.2024
Ostravice č.e.833 st.3304, Staré Hamry 2 75.20 10.01.2024
Ostravice č.e.836 st.3295, Staré Hamry 2 72.99 10.01.2024
Ostravice č.e.837 st.3294, Staré Hamry 2 74.96 10.01.2024
Ostravice č.e.850 st.3298, Staré Hamry 2 92.95 10.01.2024
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.