Parcela st. 665/2 v KÚ Staré Hamry 2 - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 665/2 v KÚ Staré Hamry 2 obec Ostravice o výměře 611m², zahrada.
Katastrální území
Obec Ostravice
Staré Hamry 2

Parcela st. 665/2 v KÚ Staré Hamry 2
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 665/2
Výměra parcely 611m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 30.07.2013
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
83544 611
ID parcelyPA.3409166802
Umístění parcely
Definiční bodX:-1134978.09 Y:-464816.5
GPS pozice49.54060343757586,18.40170772156471
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 665/2 v KÚ Staré Hamry 2, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 665 v KÚ Staré Hamry 2

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 665 v KÚ Staré Hamry 2 jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Ostravice 665 47   Staré Hamry 2 Ostravice
Objekt Ostravice 665 279   Staré Hamry 2 Ostravice
Parcela 665/1 4707   Staré Hamry 2 Ostravice
Parcela 665/2 611   Staré Hamry 2 Ostravice

Parcela st. 665/2 v KÚ Staré Hamry 2, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Ostravice č.p.436 st.721, Staré Hamry 2 22.38 10.01.2024
Ostravice č.e.823 st.3292, Staré Hamry 2 88.94 10.01.2024
Ostravice č.p.766 st.3813, Staré Hamry 2 88.46 10.01.2024
Ostravice č.e.822 st.3293, Staré Hamry 2 89.92 10.01.2024
Ostravice č.p.763 st.3812, Staré Hamry 2 90.46 10.01.2024
Ostravice č.p.277 693/1, Staré Hamry 2 95.34 10.01.2024
Ostravice č.p.874 st.3847, Staré Hamry 2 98.55 14.02.2018
Ostravice č.e.851 st.3607, Staré Hamry 2 104.74 10.01.2024
Ostravice č.e.828 st.3399, Staré Hamry 2 109.31 10.01.2024
Ostravice č.e.827 st.3894, Staré Hamry 2 129.69 16.02.2022

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.