Parcela st. 325 v KÚ Václavovice u Frýdku-Místku - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 325 v KÚ Václavovice u Frýdku-Místku obec Václavovice o výměře 110m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Václavovice
Václavovice u Frýdku-Místku

Parcela st. 325 v KÚ Václavovice u Frýdku-Místku
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 325
Výměra parcely 110m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Václavovice 313
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 29.11.2012
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.3430379802
Umístění parcely
Definiční bodX:-1110839.97 Y:-465746.48
GPS pozice49.756157196310994,18.360734593357723
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 325 v KÚ Václavovice u Frýdku-Místku, Katastrální mapa
Václavovice 313 na parcele st. 325 v KÚ Václavovice u Frýdku-Místku
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní313
Na parcelest. 325
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Vratimovská 313
Zastavěná plocha110m2
Počet bytů1
Počet podlaží2
ID Budovy715473802
Platí od 10.01.2024
KódSO.20320876
Definiční bodX:-1110840.73 Y:-465743.4
Umístění objektu
Definiční bodX:-1110840.73 Y:-465743.4
GPS pozice49.75615272640365,18.360778074325367
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Václavovice 313 na parcele st. 325 v KÚ Václavovice u Frýdku-Místku, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 325 v KÚ Václavovice u Frýdku-Místku

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 325 v KÚ Václavovice u Frýdku-Místku jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Václavovice 325 157   Václavovice u Frýdku-Místku Václavovice
Parcela 325/1 240291   Václavovice u Frýdku-Místku Václavovice
Parcela 325/2 135445   Václavovice u Frýdku-Místku Václavovice
Parcela 325/3 4853   Václavovice u Frýdku-Místku Václavovice
Parcela st.325 110   Václavovice u Frýdku-Místku Václavovice

Parcela st. 325 v KÚ Václavovice u Frýdku-Místku, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Václavovice č.p.313 st.325, Václavovice u Frýdku-Místku 3.17 10.01.2024
Objekt 46446346 st.518, Václavovice u Frýdku-Místku 14.89 01.07.2011
Václavovice č.p.118 st.322, Václavovice u Frýdku-Místku 22.27 10.01.2024
Objekt 40333523 st.519, Václavovice u Frýdku-Místku 30.14 01.07.2011
Václavovice č.p.637 st.932, Václavovice u Frýdku-Místku 39.39 19.08.2013
Václavovice č.p.290 st.321, Václavovice u Frýdku-Místku 53.23 10.01.2024
Václavovice č.p.289 st.327, Václavovice u Frýdku-Místku 86.15 10.01.2024
Václavovice č.p.596 st.896, Václavovice u Frýdku-Místku 89.22 10.01.2024
Václavovice č.p.435 st.579, Václavovice u Frýdku-Místku 113.99 10.01.2024
Václavovice č.p.274 st.317, Václavovice u Frýdku-Místku 118.11 10.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.