Parcela st. 303/5 v KÚ Napajedla - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 303/5 v KÚ Napajedla o výměře 48m², zahrada.
Katastrální území
Obec Napajedla
KÚ Napajedla

Parcela st. 303/5 v KÚ Napajedla
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 303/5
Výměra parcely 48m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 31.12.1963
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
32210 23
34710 25
ID parcelyPA.3437050705
Umístění parcely
Definiční bodX:-1170252.6 Y:-532564.56
GPS pozice49.170012714059595,17.516447891610046
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 303/5 v KÚ Napajedla, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 303 v KÚ Napajedla

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 303 v KÚ Napajedla jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Napajedla 303 295   Napajedla Napajedla
Objekt Napajedla 303 17   Napajedla Napajedla
Parcela 1308/303 488   Napajedla Napajedla
Parcela 2152/303 144   Napajedla Napajedla
Parcela 303/2 116   Napajedla Napajedla
Parcela 303/4 200   Napajedla Napajedla
Parcela 303/5 48   Napajedla Napajedla
Parcela 303/6 56   Napajedla Napajedla
Parcela 303/8 48   Napajedla Napajedla
Parcela st.303/2 368   Napajedla Napajedla

Parcela st. 303/5 v KÚ Napajedla, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Napajedla č.p.528 st.470/7, Napajedla 12.79 07.01.2024
Napajedla č.p.319 st.471/1, Napajedla 13.87 07.01.2024
Napajedla č.p.529 st.470/11, Napajedla 15.74 07.01.2024
Napajedla č.p.366 st.471/2, Napajedla 17.38 07.01.2024
Napajedla č.p.1041 st.470/10, Napajedla 21.41 07.01.2024
Napajedla č.p.1002 st.1219, Napajedla 27.77 07.01.2024
Napajedla č.p.546 st.470/5, Napajedla 31.58 07.01.2024
Napajedla č.p.559 st.472/2, Napajedla 35.29 07.01.2024
Napajedla č.p.448 st.470/3, Napajedla 50.31 24.07.2018
Napajedla č.p.567 st.470/4, Napajedla 45.38 07.01.2024
X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.