Parcela st. 73 v KÚ Kozlov u Ledče nad Sázavou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 73 v KÚ Kozlov u Ledče nad Sázavou obec Kozlov o výměře 133m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Kozlov
Kozlov u Ledče nad Sázavou

Parcela st. 73 v KÚ Kozlov u Ledče nad Sázavou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 73
Výměra parcely 133m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Kozlov 41
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 30.11.2010
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.3529143601
Umístění parcely
Definiční bodX:-1090265.87 Y:-685920.84
GPS pozice49.73301311160238,15.29245996168016
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 73 v KÚ Kozlov u Ledče nad Sázavou, Katastrální mapa
Kozlov 41 na parcele st. 73 v KÚ Kozlov u Ledče nad Sázavou
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní41
Na parcelest. 73
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Kozlov 41
Zastavěná plocha133m2
Podlahová plocha221m2
Obestavěný prostor1120m3
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy548566601
Platí od 29.12.2023
KódSO.27292576
Definiční bodX:-1090262.63 Y:-685918.97
Umístění objektu
Definiční bodX:-1090262.63 Y:-685918.97
GPS pozice49.73304411572015,15.292480090216127
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Kozlov 41 na parcele st. 73 v KÚ Kozlov u Ledče nad Sázavou, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 73 v KÚ Kozlov u Ledče nad Sázavou

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 73 v KÚ Kozlov u Ledče nad Sázavou jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 73 11178   Kozlov u Ledče nad Sázavou Kozlov
Parcela st.73 133   Kozlov u Ledče nad Sázavou Kozlov

Parcela st. 73 v KÚ Kozlov u Ledče nad Sázavou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kozlov č.p.41 st.73, Kozlov u Ledče nad Sázavou 3.74 29.12.2023
Objekt 44561288 st.34, Kozlov u Ledče nad Sázavou 51.70 01.07.2011
Kozlov č.p.42 st.50/4, Kozlov u Ledče nad Sázavou 53.96 29.12.2023
Objekt 44561253 st.67, Kozlov u Ledče nad Sázavou 64.48 01.07.2011
Objekt 50310381 st.50/1, Kozlov u Ledče nad Sázavou 61.14 01.07.2011
Objekt 43407382 st.50/3, Kozlov u Ledče nad Sázavou 71.00 01.07.2011
Kozlov č.p.1 st.19, Kozlov u Ledče nad Sázavou 91.13 29.12.2023
Kozlov č.p.14 st.48, Kozlov u Ledče nad Sázavou 96.07 29.12.2023
Kozlov č.p.18 st.20, Kozlov u Ledče nad Sázavou 97.00 29.12.2023
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.