Parcela st. 82 v KÚ Myslív - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 82 v KÚ Myslív o výměře 282m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Myslív
KÚ Myslív

Parcela st. 82 v KÚ Myslív
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 82
Výměra parcely 282m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Myslív 73
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 30.07.2009
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.363471432
Umístění parcely
Definiční bodX:-1108493.15 Y:-813997.76
GPS pozice49.41379563077152,13.572328167353076
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 82 v KÚ Myslív, Katastrální mapa
Myslív 73 na parcele st. 82 v KÚ Myslív
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní73
Na parcelest. 82
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Myslív 73
Zastavěná plocha168m2
Počet bytů1
ID Budovy30584432
Platí od 26.12.2023
KódSO.21185701
Definiční bodX:-1108490.73 Y:-813996.16
Umístění objektu
Definiční bodX:-1108490.73 Y:-813996.16
GPS pozice49.41381927479787,13.57234505584227
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Myslív 73 na parcele st. 82 v KÚ Myslív, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 82 v KÚ Myslív

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 82 v KÚ Myslív jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Myslív 82 159   Myslív Myslív
Parcela st.82 282   Myslív Myslív

Parcela st. 82 v KÚ Myslív, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Myslív č.p.73 st.82, Myslív 2.90 26.12.2023
Objekt 44687150 st.94/3, Myslív 24.19 01.07.2011
Myslív č.e.33 st.94/2, Myslív 25.99 18.03.2024
Myslív č.p.92 st.122, Myslív 28.42 27.03.2025
Myslív č.p.27 st.3, Myslív 29.30 26.12.2023
Objekt 38821591 st.94/1, Myslív 26.59 01.07.2011
Myslív č.p.36 st.73, Myslív 39.20 26.12.2023
Myslív č.p.79 st.86, Myslív 43.99 26.12.2023
Myslív č.p.45 st.2, Myslív 53.11 26.12.2023
Myslív č.p.72 st.79, Myslív 62.27 26.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.