Parcela st. 618/2 v KÚ Hať - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 618/2 v KÚ Hať o výměře 156m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Hať
KÚ Hať

Parcela st. 618/2 v KÚ Hať
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 618/2
Výměra parcely 156m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Hať 23
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 28.07.2009
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.367582806
Umístění parcely
Definiční bodX:-1089066.65 Y:-472489.47
GPS pozice49.94602863196975,18.24151611050073
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 618/2 v KÚ Hať, Katastrální mapa
Hať 23 na parcele st. 618/2 v KÚ Hať
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní23
Na parcelest. 618/2
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Lipová 23/9
Zastavěná plocha149m2
Počet bytů2
Počet podlaží1
ID Budovy78084806
Platí od 29.12.2023
KódSO.4258134
Definiční bodX:-1089063.28 Y:-472488.89
Umístění objektu
Definiční bodX:-1089063.28 Y:-472488.89
GPS pozice49.94605926448902,18.24152012320015
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Hať 23 na parcele st. 618/2 v KÚ Hať, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 618 v KÚ Hať

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 618 v KÚ Hať jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Hať 618 115   Hať Hať
Parcela 618/1 973   Hať Hať
Parcela st.618/2 156   Hať Hať

Parcela st. 618/2 v KÚ Hať, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Hať č.p.23 st.618/2, Hať 3.42 29.12.2023
Hať č.p.24 st.620, Hať 26.74 29.12.2023
Hať č.p.21 st.614/2, Hať 27.80 29.12.2023
Hať č.p.253 st.571, Hať 36.15 29.12.2023
Hať č.p.561 st.574, Hať 41.93 29.12.2023
Hať č.p.252 st.569, Hať 51.11 29.12.2023
Hať č.p.22 st.612/4, Hať 52.38 29.12.2023
Objekt 49884328 st.624/12, Hať 70.62 01.07.2011
Objekt 49687981 st.612/5, Hať 55.26 01.07.2011
Hať č.p.254 st.568/2, Hať 65.83 29.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.