Parcela st. 2848/2 v KÚ Veselí-Předměstí - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 2848/2 v KÚ Veselí-Předměstí obec Veselí nad Moravou o výměře 3m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Veselí nad Moravou
Veselí-Předměstí

Parcela st. 2848/2 v KÚ Veselí-Předměstí
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 2848/2
Výměra parcely 3m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 07.09.2011
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.3830627706
Umístění parcely
Definiční bodX:-1193030.13 Y:-544279.42
GPS pozice48.955976960393826,17.38692734844749
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 2848/2 v KÚ Veselí-Předměstí, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 2848 v KÚ Veselí-Předměstí

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 2848 v KÚ Veselí-Předměstí jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela st.2848/1 144   Veselí-Předměstí Veselí nad Moravou
Parcela st.2848/2 3   Veselí-Předměstí Veselí nad Moravou

Parcela st. 2848/2 v KÚ Veselí-Předměstí, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Veselí nad Moravou č.p.491 st.2848/1, Veselí-Předměstí 7.04 09.02.2024
Veselí nad Moravou č.p.490 st.2836, Veselí-Předměstí 17.37 09.02.2024
Veselí nad Moravou č.p.466 st.575/1, Veselí-Předměstí 23.65 09.02.2024
Veselí nad Moravou č.p.496 st.576, Veselí-Předměstí 21.22 09.02.2024
Veselí nad Moravou č.p.511 st.338/1, Veselí-Předměstí 25.30 09.02.2024
Veselí nad Moravou č.p.505 st.331, Veselí-Předměstí 36.04 09.02.2024
Veselí nad Moravou č.p.465 st.606, Veselí-Předměstí 30.13 09.02.2024
Veselí nad Moravou č.p.470 st.300, Veselí-Předměstí 38.99 22.01.2014
Veselí nad Moravou č.p.489 st.2861, Veselí-Předměstí 30.27 09.02.2024
Veselí nad Moravou č.p.515 st.340, Veselí-Předměstí 31.52 09.02.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.