Parcela st. 1358/2 v KÚ Jazovice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1358/2 v KÚ Jazovice obec Starý Petřín o výměře 604m², orná půda.
Katastrální území
Obec Starý Petřín
KÚ Jazovice

Parcela st. 1358/2 v KÚ Jazovice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1358/2
Výměra parcely 604m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 15.10.1994
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
51400 604
ID parcelyPA.3969086713
Umístění parcely
Definiční bodX:-1186435.46 Y:-664531.39
GPS pozice48.89809891525028,15.745626174908265
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1358/2 v KÚ Jazovice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1358 v KÚ Jazovice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1358 v KÚ Jazovice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 1358/1 1365   Jazovice Starý Petřín
Parcela 1358/2 604   Jazovice Starý Petřín

Parcela st. 1358/2 v KÚ Jazovice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Jazovice č.e.214, Starý Petřín st.228, Jazovice 97.70 09.01.2024
Jazovice č.p.28, Starý Petřín st.36, Jazovice 106.87 09.01.2024
Objekt 42684943 st.55, Jazovice 105.65 16.12.2015
Jazovice č.p.27, Starý Petřín st.35, Jazovice 106.76 09.01.2024
Jazovice č.p.26, Starý Petřín st.33, Jazovice 111.16 09.01.2024
Jazovice č.p.21, Starý Petřín st.26, Jazovice 130.92 16.12.2015

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.