Parcela st. 187/1 v KÚ Chabičov ve Slezsku - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 187/1 v KÚ Chabičov ve Slezsku obec Háj ve Slezsku o výměře 8045m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Háj ve Slezsku
Chabičov ve Slezsku

Parcela st. 187/1 v KÚ Chabičov ve Slezsku
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 187/1
Výměra parcely 8045m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 27.09.2006
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.397463806
Umístění parcely
Definiční bodX:-1093909.83 Y:-482704.12
GPS pozice49.894672828237475,18.105683236987055
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 187/1 v KÚ Chabičov ve Slezsku, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 187 v KÚ Chabičov ve Slezsku

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 187 v KÚ Chabičov ve Slezsku jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Háj ve Slezsku, Chabičov 187 80   Chabičov ve Slezsku Háj ve Slezsku
Parcela 187/1 8045   Chabičov ve Slezsku Háj ve Slezsku
Parcela 187/2 43   Chabičov ve Slezsku Háj ve Slezsku
Parcela 187/3 58   Chabičov ve Slezsku Háj ve Slezsku
Parcela 187/4 53   Chabičov ve Slezsku Háj ve Slezsku

Parcela st. 187/1 v KÚ Chabičov ve Slezsku, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 43755682 st.203/2, Chabičov ve Slezsku 14.94 01.07.2011
Chabičov č.p.59, Háj ve Slezsku st.200, Chabičov ve Slezsku 14.12 20.12.2023
Chabičov č.p.45, Háj ve Slezsku st.204, Chabičov ve Slezsku 24.59 20.12.2023
Chabičov č.p.9, Háj ve Slezsku st.252, Chabičov ve Slezsku 47.86 20.12.2023
Chabičov č.p.46, Háj ve Slezsku st.207, Chabičov ve Slezsku 39.99 20.12.2023
Chabičov č.p.127, Háj ve Slezsku st.162, Chabičov ve Slezsku 47.10 20.12.2023
Chabičov č.p.125, Háj ve Slezsku st.197, Chabičov ve Slezsku 37.14 20.12.2023
Chabičov č.p.44, Háj ve Slezsku st.210/1, Chabičov ve Slezsku 53.88 20.12.2023
Chabičov č.p.131, Háj ve Slezsku st.259, Chabičov ve Slezsku 46.49 20.12.2023
Chabičov č.p.25, Háj ve Slezsku st.166, Chabičov ve Slezsku 63.83 20.12.2023
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.