Parcela st. 259/6 v KÚ Lípa nad Dřevnicí - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 259/6 v KÚ Lípa nad Dřevnicí obec Lípa o výměře 73m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Lípa
Lípa nad Dřevnicí

Parcela st. 259/6 v KÚ Lípa nad Dřevnicí
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 259/6
Výměra parcely 73m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 04.07.2005
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.4162862705
Umístění parcely
Definiční bodX:-1167259.4 Y:-513825.79
GPS pozice49.21263377009262,17.768558416332855
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 259/6 v KÚ Lípa nad Dřevnicí, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 259 v KÚ Lípa nad Dřevnicí

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 259 v KÚ Lípa nad Dřevnicí jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Lípa 259 185   Lípa nad Dřevnicí Lípa
Parcela 259/1 173   Lípa nad Dřevnicí Lípa
Parcela 259/2 206   Lípa nad Dřevnicí Lípa
Parcela 259/3 204   Lípa nad Dřevnicí Lípa
Parcela 259/4 85   Lípa nad Dřevnicí Lípa
Parcela 259/5 3980   Lípa nad Dřevnicí Lípa
Parcela 259/6 73   Lípa nad Dřevnicí Lípa

Parcela st. 259/6 v KÚ Lípa nad Dřevnicí, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Lípa č.p.313 st.823/80, Lípa nad Dřevnicí 35.17 06.10.2016
Lípa č.p.317 st.823/63, Lípa nad Dřevnicí 50.73 25.07.2017
Lípa č.p.327 st.823/87, Lípa nad Dřevnicí 43.36 25.12.2023
Lípa č.p.328 4291094705 62.98 12.04.2018
Objekt 42334527 st.823/81, Lípa nad Dřevnicí 63.17 25.07.2017
Lípa č.p.292 st.823/44, Lípa nad Dřevnicí 74.72 25.12.2023
Lípa č.p.356 st.823/108, Lípa nad Dřevnicí 62.30 10.09.2019
Lípa č.p.284 st.243/1, Lípa nad Dřevnicí 93.12 25.12.2023
Lípa č.p.298 st.823/60, Lípa nad Dřevnicí 73.69 25.12.2023
Lípa č.p.357 st.823/107, Lípa nad Dřevnicí 69.61 10.09.2019

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.